Recenze MIO

Ověřený zákazník K24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. dubna 2024

Zakoupeno v K24.cz

• pěkný obraz i v noci
  • upozornění na radary, včetně úsekového měření
  • český jazyk
  • spousta možností nastavení kamery

Kamerka s GPS, wifi a upozorňováním na radary v rozlišení 2K za 2100 Kč nemá na trhu konkurenci

Ověřený zákazník IT Děčín, s.r.o. Vraťa

Přidáno: 12. dubna 2024

Zakoupeno v IT Děčín, s.r.o.

• Používám teprve tři dny

Ověřený zákazník K24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. dubna 2024

Zakoupeno v K24.cz

• Kvalitní video i obrázky. Snadné ovládaní, menu v češtině. Dost nastavitelných prvků. Za ty peníze velice dobrá koupě.
Mio MiVue C312

Mio MiVue C312

Ověřený zákazník Electro World soel

Přidáno: 28. března 2024

(naposledy upraveno 28. března 2024)

Zakoupeno v Electro World

• kompaktní, velmi malá
  • natáčí slušné video
  • jednoduché ovládání
  • velký úhel natáčení
  • velmi špatný zvuk
  • spz z větší vzdálenosti hůře čitelné, ale to je ovlivněno rozlišením

Vcelku slušná, jednoduchá palubní kamera pro nenáročné uživatele. Již vlastním druhou (zakoupeno do druhého vozu) a s první jsem již 2 roky spokojen. Párkrát jsem i prohlížel záznamy a vše v pohodě, záznaym kontinulně navazují, přetáčí se odzadu...vše bez problémů. Zvuk je velmi špatný (ale o ten primárně nejde) a rozlišení taky není nejlepší, ale vyhovující. Vše odpovídá ceně. Kdo je náročnější, ať se poohlédne u kamer za 3-4tis. Jen o pár stovek dražší nebudou lepší, jen budou mít více (někdy možná i zbytečných) funkcí. Za mne stačí.
P.S....jen by se měli výrobci zamyslet nad tím, proč dávají připojení z levé strany. Většina řidičů si kabel táhne schovaný pod přístrojovkou od spolujezdce a kabel pak láme "zpátky" za kamerou zleva....ocenil bych připojení z pravé strany kamerky.

• přímo na zrcátko

Záleží na typu auta a prostředního hrbu, ale mně se to takto hodilo a vešlo. Kameru mám přímo na - nebo spíš za - zrcátkem. Cena super a dá se dobře ovládat.

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
budete-li mít na začátku i v průběhu používání jakýkoliv dotaz, položte jej prosím zde v Heuréka Poradně, případně se můžete rovnou obrátit na naši zákaznickou péči na FACEBOOK stránkách Mio Česká republika a Slovensko, stačí nám napsat přímo do zprávy a příp. vložit fotky, screeny i videa.

Honzin Honzin

Přidáno: 20. března 2024

• nabíjí kameru po zaparkování auta
  • chytrá nabíječka pro mio
  • 24h ochrana auta

Funguje dle popisu, instalace jednoduchá. Cena-výkon vyhovuje.

Honzin Honzin

• cena-výkon

kvalitní videa a 60 snímků za sekundu, spokojenost

Zuza Zuza

Přidáno: 20. března 2024

• i v noci výborná kvalita

v rámci možností výborná kvalita videí i v noci. Radary, parkovací dohled auta a kvalitní provedení mám jako samozřejmost.

Zbyněk Zbyněk

funguje dle popisu

MIO MiVue C430 GPS

MIO MiVue C430 GPS

Zbyněk Zbyněk

• cena-výkon
  • GPS signál a radary dopředu dobře nahlásí

dobrý videa, dobře se ovládá. Cena ideal. Na skle drží pevně, držák něco vydrží.

Mio MiVue E60

Mio MiVue E60

Mar Mar

• kabel 8 metrů
  • skvělý videa
  • dobře drží na skle, náhradní samolepka

Zakoupena k přední kameře 955W, musím uznat, že 2.5k rozlišení pro zadní kameru je velice pozitivní a obrázky tvoří kvalitní a pěkný.
Součástí je kabel na připojení do přední kamery, v 955 je přímo pro ten kabel samostatnej miniUSB konektor.
Možná jsem si měl rovnou koupit 955W rovnou v balíku se zadní kamerou, ale to jsem ještě nevěděl, jak kvalitní 4K to dělá a neměl jsem zkušenosti. Už bych do jiné kamery ani nešel.

Mio MiVue J756DS Dual

Mio MiVue J756DS Dual

Jan Jan

• tři zařízení v jednom
  • v autě vůbec není vidět, součástí panelu tak, jak jsem chtěl
  • radary
  • obraz zadní kamery
  • dobrá videa
  • wifi přenosy

Design rozhodl, a to, že jsou to dvě kamery a navíc smartbox v jednom. V autě opravdu není vidět, je to jakoby součást toho horního středovýho panelu. Ovládání a přenos videí do mobilu dělám přes wifi. Obrázky dost ujdou, zadní kamera vidí zeširoka opravdu zleva doprava, není to jen malá kamerka.
Radary rulez. Zatím se mi líbí, funguje dle představ.

Mio MiVue R850T

Mio MiVue R850T

Jakub Jakub

Přidáno: 19. března 2024

• ukazuje celý obraz vzadu za autem, když přes normal zpětné zrcátko bych přes věci v autě neviděl nic
  • displej se neleskne
  • kamera reaguje dost svižně
  • přední a zadni kamera v balení
  • parkovací režim
  • upozorňování
  • volba zobrazení předního a zadního obrazu na displeji dle potřeby
  • kvalitní videa, ostrý a pěkně barevný

Šel jsem do toho a myslím, zatím si věřím, že to bylo dobré rozhodnutí. Asi za největší výhodu mám, že to je dobře udělané a promyšlené zařízení, všechno sedí, je to pevný, software funguje okamžitě a jak má, je doladěná aplikace k tomu, videa jsou víc než dobrý, ostrý a barevně věrohodný.
Jak jsem se pak dočetl, tak e-mirror vlastně znamená, že to na celou plochu zobrazuje obraz za autem a je to jako zrcátko, přitom se displej vůbec neleskne. To dost oceňuju, protože často přes dětský sedačky vzadu nevidím a zpětný zrcátko je mi pak k ničemu. To samý když jedem na hory.
Tahle kamera ale na zrcátku ukáže celý obraz vzadu a ještě do šířky.
Za ty peníze je to dobrá volba, 2 kamery v jednom, vylepšená nabíječka, a promyšlené zrcátko s tou výhodou e-mirror, radary a upozornění beru jako fajn bonus. Instalace byla celkem jednoduchá.

Mio MiVue 802

Mio MiVue 802

Ověřený zákazník Alza.cz Michal

Přidáno: 18. března 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• Kamera vypadá v pohodě, zatím nemůžu hodnotit

Mio MiVue J30 2.5K WIFI

Mio MiVue J30 2.5K WIFI

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. března 2024

• Funguje spolehlive
  • Dokaze zit "svym vlastnim zivotem" poud mate automaticky spinanou napajeci zasuvku v aute, pokud ne, musite vypinat manualne.
  • Kvalita obrazu
  • Ceske menu
  • V pritmi nejsou citelne SPZ z nahravky
  • Nema tlacitko pro oznaceni zaznamu, pouze G senzor.
  • Nelze uchytit na magnet
  • USB Mini - v dnesni dobe bych rozhodne uvital USB-C
  • V baleni neni kratky kabel pro zapojeni do zasuvky, pokud ji mate u zrcatka.
  • Slozite pretahovani nahravek - pokud nemate potrebu casto pretahovat nahravky - jen v pripade nehody, tak je to OK.

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
ad Tlačítko a ostatní - jde o cenově dostupný model s 2.5K natáčením, co nejvíce je tedy automatická, co možná bezúdržbová a integrovatelná do vzhledu auta za zrcátko. S tím souvisí i ovládání přes mobilní telefon, ale také ostatní "chybějící" vlastnosti, které jste vyjmenoval.
ad USB MINI - jde o běžný a plně funkční konektor pro video-foto techniku, nejde o nic staršího či novějšího. Samozřejmě ale u nových modelů dle nařízení EU už jsme zařadili konektor USB-C.
ad NAHRÁVKY - jednoduše je můžete stáhnout z microSD karty, nebo do mobilu přes WIFI, případně přes USB kabel. Nejde o nic složitého.
Budete-li mít na začátku i v průběhu používání jakýkoliv dotaz, položte jej prosím zde v Heuréka Poradně, případně se můžete rovnou obrátit na naši zákaznickou péči na FACEBOOK stránkách Mio Česká republika a Slovensko, stačí nám napsat přímo do zprávy a příp. vložit fotky, screeny i videa.

Ověřený zákazník Alza.cz Tonda

Přidáno: 4. března 2024

Zakoupeno v Alza.cz

Kamera od této značky je má již třetí a vybral jsem si ji proto , jelikož ovládání je jednoduché , znám jej a záznam z kamery je vždy použitelný . Po cca třech dnech se sice kamera tzv. " kousla " , ale vše bylo vyřešeno resetem produktu a od té doby funguje naprosto bez problémů . Všem ji mohu jen doporučit !

Děkujeme, tým Mio

Mio lepicí držák pro kamery Mio MiVue řady C3xx, C5xx, 7xx, 866 (bulk)

Mio lepicí držák pro kamery Mio MiVue řady C3xx, C5xx, 7xx, 866 (bulk)

Ověřený zákazník Svět Počítačů janek

Přidáno: 26. února 2024

(naposledy upraveno 26. února 2024)

Zakoupeno v Svět Počítačů

MIO MiVue 818 WIFI

MIO MiVue 818 WIFI

Ověřený zákazník Alza.cz Jiří

Přidáno: 25. února 2024

• Funkce
  • Možnosti nastavení
  • Databáze kamer a radaru pravidelně aktualizovány
  • Rychlost obnovy GPS rychlostí
  • Nepřesnost zobrazené rychlosti +-30km/h

Kamera slušná se slušným záznamem. Mám na ni zapojenou i zadní kameru od stejného výrobce. Kamera funguje dobře a rychle, záznam z obou kamer stíhá v pohodě. Jen teda rychlost obnovy GPS a přesnost zobrazené rychlosti mají hodně velkou toleranci. Co zase funguje velmi dobře je pravidelně aktualizovaná databáze kamer a radarů.

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
ad GPS obnova - je víceméně běžná, jako u každé autokamery na trhu, s tím, že funkce GPS využíváme dalšími našimi patentovanými technologiemi. Nelze to srovnávat s mobilním telefonem nebo specializovanými zařízeními, kdy si to zařízení pomáhá dalšími signály či technologiemi. Odvislé je to i od dostupnosti a síly GPS signálu, ale běžně při testování máme reakci 1 sekundu, což se mi zdá dost rychlé. Přesnost zobrazené rychlosti je opravdu velmi dobrá, není v rozmezí +-30 kmh, tedy pokud ji nemáte jinak nastavenou (toleranci) v menu. Naopak u našich kamer často zákazníci chválili zlepšení (při přechodu do nejmenované značky) přenosti GPS signálu a rychlosti.

Ověřený zákazník OKAY.cz atij2

Přidáno: 11. února 2024

(naposledy upraveno 11. února 2024)

Zakoupeno v OKAY.cz

Spokojenost

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. února 2024

(naposledy upraveno 19. února 2024)

Zakoupeno v Alza.cz

Nikde nejste upozorneni pri nakupu, ze zapojit se musi primo do pojistek. Po nekolika hodinovem snazeni musim zajet do servisu, ale mi kameru spustili. Nedostanete zadny navod ani el. schema jak zapojit! Je tak mozne ze si vypojiten airbary nebo jiny el. okruh ve snaze si zapojit kameru.

Reakce značky MIO

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu, která naštěstí neodpovídá reakcím spokojených zákazníků, kteří návod našli.
ad POJISTKY - nemusí se zapojit do pojistek. Běžně se používá přiložená značková nabíječka. Chcete-li vylepšit parkovací režim, je lepší mít Mio MiVue SmartBox, který se zapojuje do elektroniky auta. Toto je ale běžně dostupné info, které říkáme všude.
ad NÁVODY - návodů máme plné sociální sítě, jsou běžně dostupné na internetu při vyhledávání, máme VIDEOTUTORIALY bod po bodu na našem Youtube kanálu Mio Česká republika a Slovensko. Také jsou papírové i PDF návody k dispozici ke každému produktu.
Vzhledem k mylné informaci, kterou jste napsal, bychom se nezlobili, kdybyste své momentálně impulsivní hodnocení upravil ;-)

Zobrazuji 1 - 20 ze 420 recenzí [ 1 ] 2 3 4 5...21