Recenze MIO

Ověřený zákazník K24.cz Martina

Přidáno: 18. října 2023

• perfektní 4K , absolutně nemá chybu
  • taková videa nikde jinde jsme neviděli
  • stabilní software, rychle se ovládá
  • kompletně v češtině menu i oznámení a hlášky a moře dalších jazyků
  • radary hlásí o dost dřív, jak jedeme rychle, na míru naší rychlosti!
  • úsekové měření taky přesně v detailu
  • parkovací režim sleduje pohyb i nárazy, i bez nabíjení

Pro osobák jsme potřebovali to nejlepší na trhu, bezkompromisní, aby to natáčelo i když máme špinavý sklo a bylo přesně všechno vidět do šířky i do přesnosti. No nic lepšího jsme nenašli, a žádnou čínu nekupujeme. Prostě značkovou věc. Funguje výborně, podle očekávání, záběry nemají vůbec chybu, ale s novou Pro Endurance mikro kartou, to musí bejt. Parkovací režim je absolutně vymakanej, žádný fóry, prostě tak jak to řidič potřebuje. Jednoznačně se ty peníze vyplatily. S nastavením parkingu mi pomohli v Mio, měla jsem špatně nastavenej smartbox, hned poradili. Prostě značka - používám, funguje, nic neřeším.

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
budete-li mít případné dotazy, položte je zde na Heuréka Poradně, případně se můžete obrátit na naši zákaznickou péči na českých FACEBOOK stránkách MioCZSK.

MIO MiVue C580

MIO MiVue C580

Ověřený zákazník K24.cz Martina

Přidáno: 18. října 2023

Zakoupeno v K24.cz

• perfektní parkovací režim, umí i bez nabíjení
  • malá a pěkná
  • super videa, krásný, ostrý, vysokorychlostní snímání
  • STARVIS senzor
  • kvalitní značka, máme už druhou
  • propracovaný radary na sekundy i tam, kde je jenom rychlostní úsek

Celkem levná za ten performance, kvalitní značka, a malá a pěkná. Už když ji jenom vezmu do ruky, je prostě dobře udělaná, nikde nic nevrže, všechno sedí, pevný, kvalitně udělaný.
Videa jsou ostrý, vysoké snímání na 60 fps to nemá chybu. V noci senzor Starvis, ten jsme vyloženě chtěli a vybírali, udělá co má. Parkovací režim propracovaný do detailu.
Spokojenost. Vybírali jsme dlouho, nakonec jsme zase zůstali u Mio.

Mio MiVue 798 Dual Pro

Mio MiVue 798 Dual Pro

• kvalitní videa a 60 fps nemá chybu
  • zásadní bylo, že si umí říct sama, že karta na kterou se nahrává není dobrá
  • spousta funkcí
  • kvalitní plasty, dobře se drží a dobře vyrobená

Pokud paměťovou kartu, tak novou a do autokamery, ne do dronu, jak mi bylo řečeno. Měli pravdu, hned se zlepšil jak obraz, tak svižnost. Mám Kingston Pro Endurance. Plná spokojenost. Takto má fungovat autokamera.
Parkovací režim se dá nastavit dle potřeby a funguje podle představ. Můžu doporučit.

• 2K videa, za tuto cenu asi nejlepší
  • ovládání tlačítky pěkné, rychlé
  • kupovala jsem kvůli Knize jízd, na podpoře mi poradili jak na to

splnila očekávání, Kniha jízd v aplikaci funguje (musí se nechat běžet na pozadí mobilu, aby probíhal záznam jízdy). Videa víc než dobrý, v této ceně asi nejlepší značková palubní kamera

MIO Cyclo Discover Pal

MIO Cyclo Discover Pal

Zakoupeno v K24.cz

• svižný dotykový displej, dobře reaguje taky na rukavice
  • konektivita s mobilem
  • turistické mapy, řekne mi to všechno co je na mojí trase za památky
  • několik možností se napojit na Stravu a Route You atd
  • dobré pozorovací úhly na navigaci
  • cena - výkon ideal, dostačuje

Super cyklonavigace, netřeba drahé kousky, dobře drží v držáku a má spoustu funkcí. Nehraje si na sportovní výkony, spíš je turistická a s propojením na památky a na mobil a ovládání je taky výhoda. Můžu doporučit.

• dvě kamery v balení
  • maličkaté, schovají se
  • slyšitelné upozornění na kamery
  • kvalitní až nadstandardní záznam
  • rychlé a přehledné menu a v českém jazyce

splnila očekávání, pěkná videa, stačila nová mikro SD karta a vše fungovalo nadmíru skvěle

Mio MiVue 846 WIFI

Mio MiVue 846 WIFI

Zakoupeno v PATRO.cz

• perfektní držák na rychlé vysunutí
  • kvalitní záběry, ve dne nemá chybu, používám 60 fps
  • radary mají vylepšení i na rychlostní úseky, to nikdo jiný nemá
  • natočitelnej objektiv podle zkosení skla - vychytávka
  • rychle reaguje, data přenos přes wifi, kabel i mikro SD kartu
  • kompletně v češtině

Super výkon za obstojné peníze a funkce, které jsem jinde neviděl. Prostě značková kamera.

Zakoupeno v PATRO.cz

• krásný záběry, čtu SPZ i na 15 metrů!
  • nové funkce co jsem nikde neviděl, umí to najít i auto!
  • ostatní GPS samozřejmost, hlavně ale radary
  • držák je nejlepší - sklonitelnej a otočitelnej kamkoliv, kamera se dobře vyndavá

Dlouho jsem vybíral a jedinej ideáln cena a výkon pro natáčení, funkce radarů s GPS a parkovací režim je takhle kamera, víc peněz bych asi nedal. To nikdo jinej nenabízí.
Držák má jasnou výhodu, že se nejenom dobře vysouvá, ale i perfektně drží na skle přes takovou folii, která se jenom přicucne a nelepí - nemusím pak čistit sklo. A kamera se dá sundat bez problému a doma přenesu záznamy přímo. Ale nechávám to spíš v autě, protože potřebuju natáčet ty lidumily, co tu šustěj auta.

Zakoupeno v PATRO.cz

• v noci ve dne pěkná videa, čitelné SPZ dle možností dobré
  • radary a měřené úseky velmi dobře informuje
  • superkapacitor místo baterie vydrží teploty
  • kompletně v češtině
  • hodně dlouhý kabel k zadní kameře
  • samostatné konektory

Kvalitní videa, moc pěkně čte značky aut a někdy i když mám špinavé sklo. Na skle drží jak přibité, přitom to není přilepené. Folie jsou v balení i náhradní, 3M samolepky taky.
Líbí se mi varování na radary, úseky a to nejlepší na konec - parkovací režim kterej opravdu funguje. Stačilo nastavit smartbox co se k tomu prodává zvlášť a jede to jak divý.

Mio SmartBox III, pro kamery do auta 5413N6310007

Mio SmartBox III, pro kamery do auta 5413N6310007

NikiD NikiD

• pro parking režim
  • a obzvlášť pro kamery se superkondenzátorama

pro parkovací režim a dohled co se děje okolo auta po zaparkování dokonalý, a docela i levný. Skvělý příslušenství, že to výrobce dělá

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
Budete-li mít případné dotazy, položte je zde na Heuréka Poradně, případně se můžete obrátit na naši zákaznickou péči na českých FACEBOOK stránkách MioCZSK.

NikiD NikiD

• funguje s J85 wifi autokamerou od Mio
  • velmi dobrý výhled ze zadního skla
  • vidí přes tmavší folii

dobrý videa a dlouhý kabel do přední kamery, dobré příslušenství a cena ujde

Nela Trnková Nela Trnková

• 4K bezkonkurenční
  • parkovací režim
  • radary a hlášky

Rok v provozu a pořád bezvadný záběry, zatím nejlepší a nejstabilnější kamera, co jsme měli. 4K nemá konkurenci, radary a hlášky taky. Dobrá koupě. Parkovací režim je topka

Mio MiVue 798 Pro

Mio MiVue 798 Pro

výborná kvalita, 60 obrázků a radary topka

Přidáno: 17. října 2023

ve firemním autě funguje bezchybně, natáčí jako drak

Mio MiVue J30 2.5K WIFI

Mio MiVue J30 2.5K WIFI

• 2.5 k krásný záběry, špička
  • pěkná světelnost záběrů
  • čitelně vidím SPZ i na 15 metrů, podle počasí
  • superkondenzátor
  • hlavně špičková cena !

Asi nejlepší a nejlevnější poměr cena-výkon na rozlišení a kvalitu záznamů a rozlišení a vůči ceně. Navíc není za zrcátkem skoro vidět, ovládá se dost detailní mobilní aplikací přímo od výrobce, takže asi budou dobré i postupné aktualizace.
Záznamy velmi dobré, cena a design jednoznačně rozhodly.
Kamera nemá zbytečnosti jako jsou radary, které mám v mobilu, ale to na krásne nebere a naopak díky tomu je cena dost dobrá.
Příjemně mě překvapil i modernější typ napájení superkondenzátorem než baterií, protože to vydrží mraky nabití a hlavně horko - mrazy. Doporučuju.

Zdeněk Zdeněk

Přidáno: 16. října 2023

Zapojení jednoduché, kabelem okolo a jede. Super výhled ven, i když jen potřebuju vyparkovat. Stabilní kabeláž a konektory, všechno sedí i na skle. Doporučuju.

Ověřený zákazník Alza.cz Pado

Přidáno: 9. října 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Mio !
  • Již třetí kamera této značky.
  • Kompletní čeština i mluvené slovo.
  • Wi-Fi

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 27. září 2023

Zakoupeno v Electro World

+ pouze jsem kameru nainstaloval, zatím super
- zatím žádná negativa

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. září 2023

Zakoupeno v CZC.cz

S kamerou jsem velmi spokojen, snadná, brilantní obraz. Super

Mio MiVue 955W Dual

Mio MiVue 955W Dual

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. září 2023

(naposledy upraveno 13. září 2023)

Zakoupeno v Alza.cz

• Video 4k,2k
  • zadná kamera 2k
  • Parkovací nahrávání po zakúpení mivue smartboxu 3

Nedoladená aplikace na telefóne,ukazuje jenom stav SD karty,frekvence 50,60 Hz a softvér kamery .
Když dá volbu stav SD karty píše ,nekompatibilní karta,nebo skončila životnost karty
Ale nahrávání funguje tak jak má

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
ad microSD karta - kontrola dobré karty je důležitá, nicméně pokud kamera nehlásí chybu a píše jen v menu, že nenačetla info o kartě, ale nahrává, tak je to v pořádku. Je určitě důležité používat microSD karty pro autokamery, např. Kingston Pro Endurance nebo Samsung Pro Endurance.

Zobrazuji 121 - 140 ze 463 recenzí 1...5 6 [ 7 ] 8 9...24