Recenze MIO

Ověřený zákazník OKAY.cz Kepač

Přidáno: 31. října 2023

Zakoupeno v OKAY.cz

Komplikované nastavení radarů, jinak vše OK.

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
budete-li mít případné dotazy, položte je zde na Heuréka Poradně, případně se můžete obrátit na naši zákaznickou péči na českých FACEBOOK stránkách MioCZSK.

Ověřený zákazník Alza.cz Svetoslav

Přidáno: 29. října 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Jsem moc spokojený, zatím funguje jak má!

Nic

Mio MiVue A50

Mio MiVue A50

Přidáno: 26. října 2023

Zakoupeno v Alza.cz

Po týdnu provozu bez závad.

Přidáno: 26. října 2023

Zakoupeno v Alza.cz

Po týdnu provozu bez závad.

Mio MiVue 955W

Mio MiVue 955W

Přidáno: 24. října 2023

• Pěkná malá 4k autokamera s GPS
  • hezký design, kamera vypadá kvalitně
  • super obraz 4k, velký displej
  • pevně uchycená v rychlodržáku, dobrá manipulace
  • jedině cena (kvalita něco stojí)

Vybíral jsem dlouho kvalitní 4K autokameru do auta, tato na mě vykoukla v akci na alza.cz, tak jsem ji zkusil a nelituji. Výborný videa, obraz je ostrý, krásně čitelná RZ vozidel atd. Mluví česky, české menu, rychlá appka, sklopný objektiv podle sklonu předního skla. Musím souhlasit s ostatními recenzemi, opravdu TOP 4K kamerka na trhu ;)

Mio MiVue C312

Mio MiVue C312

Jirka Jirka

• nouzové nahrávání
  • malá velikost
  • pevný držák

Do firemního auta na denní ježdění ideální, držák drží jako zvíře na okně, dá se sklopit a aretovat do polohy jak potřebuju.
Nouzové natáčení umí, je levná, záznam úplně dostačující, karta max 64 GB taky, takže není co řešit.

Jirka Jirka

Přidáno: 23. října 2023

Sice natáčela dobře, ale s novou SD kartou to nabralo grády. Nevěděl jsem, že je rozdíl mezi kartama do počítače, koupil jsem to co mi eshop doporučil.
Teď mám nějaký Kingston endurance a všechno funguje, nic se neseká, videa špičkový.
Přehrávání v počítači se rozběhlo, když jsem doinstaloval kodeky na videa, taky můj starej už to nedával, Teď v pohodě. Kamera dobrá, radary hlásí dlouho dopředu, tak uvidíme jak dál.

Jarda Jarda

• 60 fps nebo 2.5K
  • HDR pro noční jízdu
  • podrobně ukazuje před a během radarů rychlost a čas
  • režim pro zaparkované auto - natočí když někdo narazí do auta

Vyhovují mi funkce, které jsem jinde neviděl, ale hlavně za dobrou cenu docela dost dobře natáčí videa. Kupoval jsem hlavně kvůli parkovacímu režimu, ten takto detailní nikdo nemá. Fajn kamera.

Jan Jan

• kvalitní záznam
  • přečtu SPZ i skoro v 100km rychlosti
  • režim pro natáčení škrabalů auta a nehodám
  • radary a úseky

celkově vyhovuje, mám s ní dobré zkušenosti, dobře se ovládá

Jakub Jakub

Přidáno: 22. října 2023

• přední a zadní autokamera, obě nahrávají rozlišeným, jaké si nastavím
  • nahrávání v noci asi nejlepší, co jsem mezi kamerama videl
  • rychlovysouvací držák
  • 4K bezkonkurenční, a s moderním kodekem H.265
  • radary, menu a hlášení v češtině

Natáčení probíhá podle představ, je to opravdu tak, jak jsem viděl v testech. Ovládání je příjemné, rychlé a napárování na mobil víceméně dle očekávání bezproblémové.
Aktualizace firmwaru na začátku nutná, to je jasné. Zkalibrování GPS po první jízdě také.
Asi nemám, co bych vytknul, kamera je dobře schovaná nahoře, dá se dobře nastavit úhel sklonu objektivu podle čelního skla, a to mám Citroena, čili pohoda.
Ideální je to v kombinaci s Mio smartboxem, protože nehrozí vypadnutí ze zásuvky, já už ji mám dost opotřebovanou, a třeba krátké vypadnutí nahrávání pak nehrozí. Já jsem spokojenej, testovat budu dál, ale už teď vím, že jsem zvolil dobře, funguje podle očekávání.

Martina Martina

Přidáno: 22. října 2023

• velmi dobře použitelné záběry v noci
  • dvě kamery mají dost široký úhel, až za sloupky
  • dobře se s ní celkově pracuje

4K nemá chybu, vyplatilo se investovat do značky

Hanka Hanka

Přidáno: 21. října 2023

• držák
  • radary
  • umí zadní kameru
  • kvalitní videa i za šera

Dobrá videa, přečtu v pohodě SPZ, a fičurou je přepínání obrazu mezi zadní a přední kamerou je druhé tlačítko z boku delším stiskem. Vyparkování je hračka.

Mar Mar

• kvalitní videa
  • držák na rychlé vyjmutí, sedí přesně
  • hlášky v češtině, české menu, taky slovenské a další jazyky
  • český jazyk se dá aktualizovat stejně jako radary zdarma

vyhovuje natáčením a na sklo se lepí přes takovou folii, co drží na skle jen tak, přitom drží jako zvíře

Zuza Zuza

Přidáno: 20. října 2023

Líbilo se mi vylepšení, takže jsem nakonec koupila tento nový model, mám to do služebáku. Radary musím vědět přesně a dopředu, vysoká rychlost snímkování je mezi město skoro nutnost. Vyplatilo se

Radka Radka

Přidáno: 20. října 2023

To rozlišení 4K je asi nejlepší, co jsme našli. Kamera je docela masivní do ruky, ale dost výkonná. A ohlídá auto po zaparkování. Nejde přidat zadní kamera. Spokojení.

Jana Jana

Přidáno: 19. října 2023

Čistá videa, české menu a oznámení hlasem. SD kartu jsme měnili za novou Pro Enduro, videa jsou lepší a líp to nějak funguje. Skvělá kamera.

MIO Cyclo Discover Pal

MIO Cyclo Discover Pal

Jana Jana

Přidáno: 19. října 2023

• turistické informace
  • propojení s mobilem
  • rychle se ovládá i s rukavicemi
  • kvalitně vyrobená

splnila očekávání, za tuto cenu výborný výkon. Dokoupen i externí držák na řiditka, sedí přesně

Děkujeme, tým Mio

• sedí na mikrometr přesně
  • originální držák
  • uvolnilo mi to místo na řidítkách
  • netřepe se, je pevný

• Kvalitní snímače SONY přední i zadní kamery
  • Opravdové 4K rozlišení
  • HDR režim
  • Inteligentní parkovací režim
  • Databáze radarů a propočet průměrné rychlosti v úsekovém měření
  • Občas se restartuje za jízdy
  • Kabel k zadní kameře by mohl být tenčí

Kompletní řešení pro nahrávání dění před i za vozidlem. Instalace přední kamery i napojení na Mio SmartBox je trivka. Instalace zadní je poněkud větší oříšek, pokud nejste přímo automechanik. Doporučuji si to raději nechat namontovat. Ulehčil by to tenčí propojovací kabel. Anebo kdyby si kamery uměly povídat přes Wi-Fi a vzadu by stačilo dotáhnout pouze napájení.
Jinak 4K obraz je nádherný. Bohužel nelze kombinovat s HDR ani s 60 fps. 4K HDR @ 60 fps by bylo úplně dokonalé.
Obraz ze zadní kamery je také velice použitelný a kvalitní i v noci.
Parkovací režim detekuje pohyb před kamerou opravdu důkladně.
Bohužel se mi občas zrestartuje za jízdy. Doufám, že to nebude v okamžik, kdy bych záznam zrovna potřeboval. Snad to vyřeší firmwarový update.

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
ad Restart - pokud se restartuje, je na vině buď chybné zapojení (konektor není pořádně zasunut do kamery, nebo je volnější CL zásuvka zapalovače - pak je řešením Mio MiVue SMartBox 3), nebo vadná microSD karta. Je určitě důležité používat microSD karty pro autokamery, např. Kingston Pro Endurance nebo Samsung Pro Endurance.

MIO MiVue C430 GPS

MIO MiVue C430 GPS

Ověřený zákazník Alza.cz Arny

Přidáno: 18. října 2023

• ostrý pěkný obraz
  • přečtu SPZ
  • radary hlásí dobře, aktualizace databáze zdarma doživotně
  • v češtině

Ostré pěkné záběry, kvalitní Full hádéčko, příjemná cena. GPS se zobrazuje jak potřebuju, záběry mají kvalitu.
Automatická smyčka, nejstarší záběry přemazává nejnovějšími, tedy přesně tak, jak to má být, abych se nemusel prát s ručním mazáním záběrů.
Doporučuju, ideální poměr cena a kvalita a výkon pro kameru s GPS a radary, co jsou navíc doživotně zdarma.

Zobrazuji 81 - 100 ze 437 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...22