Recenze MIO

Zuza Zuza

• rozeznám spz
  • radary

Kvalitní videa a české menu, radary jsou dobré upozornění

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
budete-li mít na začátku i v průběhu používání jakýkoliv dotaz, položte jej prosím zde v Heuréka Poradně, případně se můžete rovnou obrátit na naši zákaznickou péči na FACEBOOK stránkách Mio Česká republika a Slovensko, stačí nám napsat přímo do zprávy a příp. vložit fotky, screeny i videa.

MIO MiVue C450 GPS

MIO MiVue C450 GPS

• čitelné SPZ, solidní Full HD
  • radary
  • pěkný větší 3palcový displej
  • GPS
  • čeština

Skvělá kamerka, dobrá cena, natáčí a vidí dobře SPZ. V noci obstojná kvalita, cena-výkon i včetně radarů a rychlostí super. Vše v češtině.

Mio MiVue 802

Mio MiVue 802

Přidáno: 21. listopadu 2023

(naposledy upraveno 21. listopadu 2023)

• rozlišení 2.5K je pro přesné natáčení o dost lepší než full hd
  • přesně vidím SPZ a proti slunci taky
  • v noci si docela dobře poradí s přechodama světel a SPZ
  • parking mód překvapil dobrou funkčností
  • WIFI pro zálohování videí nebo sdílení na sítě

Dost kvalitní 2.5K natáčení, WIFI a hlavně funkční a propracovaný parkovací režim. SPZ se dá dobře číst proti slunci, na 8 metrů i ve tmě ve městě, přes den i na 15 metrů, podle situace a hlavně podle čistého čelního skla.
Je dost dobrý si vybrat kvalitní SD kartu, po nějakých tipech jsem vybral tu přímo co autokamer, zachránil to Samsung PRO Endurance. Pak jsou záznamy topka.

Ověřený zákazník Carneo.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. listopadu 2023

(naposledy upraveno 21. listopadu 2023)

Zakoupeno v Carneo.cz

• bombový a kvalitní 4K
  • parkovací natáčení po opuštění auta aktivní dle senzorů
  • kvalitní zpracování, displej čitelný i při osvícení světlem
  • pevnej držák, sklopitelnej do jakýhokoliv úhlu
  • folie na sklo, až na to se pak lepí držák - čistota skla při přemístění

skvělá kamera, dělá co má a držák i lepení je domyšlené do konce. Ideální je především ale parkovací mód kamery a citlivost senzorů a zony natáčení

Ověřený zákazník K24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. listopadu 2023

(naposledy upraveno 20. listopadu 2023)

Zakoupeno v K24.cz

• skvelé rozlíšenie 4K, asi najlepšie, čo som našiel
  • výborná ochrana po zaparkovaní, zaznamenáva to, čo má a kedy má - parkovací režim autokamery sa osvedčil
  • upozorňuje v slovenčine a má slovenské menu a mobilnú aplikáciu na analýzu videa
  • rýchlosť sťahovania je dobrá, wifi je 5 GHz
  • Na zadnej kamere ma veľmi zaujal optický senzor pre upozornenie na kolíziu a že má 2,5K záznam

Celkovo skvelá autokamera, síce cena je drahšia, ale za kvalitu sa platí a Mio je podľa predajcu vlajková loď autokamier. Teraz po dvoch mesiacoch natáčania musím úplne súhlasiť.

Fanda Fanda

Přidáno: 20. listopadu 2023

• dostatečné natáčení
  • full hd
  • emergency záběry při nehodě
  • držák 360kový na sklo dodávky

Natáčí podle představ a ceny

Mio MiVue 733 WIFI

Mio MiVue 733 WIFI

Přidáno: 19. listopadu 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• spokojenost, používám rok a zatím bez problémů

Milan Milan

Přidáno: 16. listopadu 2023

Obstojná videa, nárazy spustí samostatné natáčení, drží pevně na skle. Bezproblémová a malá.

Ověřený zákazník planeo.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v planeo.cz

• super cena za 60 fps a Sony Starvis senzor
  • umí měřit i rychlost v úsecích a šetřit pokuty
  • rychlo sundavací držák
  • upozornění na radary atd v češtině
  • aplikace docela propracovaná, funkce dostačujou, wifi aktualizace
  • spolehlivá

Natáčí fakt dobře, radary jsou velké plus. Na to, že jde o Full HD, natáčí líp jak některé 2K kamery. A to i v noci.
Objektiv se dá sklonit podle čelního skla.
SD kartu mám tu nejlepší a funguje to , Samsung Pro Endurance!

Ověřený zákazník planeo.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v planeo.cz

• nejlepší 4K na trhu, srovnával jsem to dlouho a hledal
  • parkovací režim pasivní, aktivní, s dohledem lidí okolo, nahráváním
  • spousta nastavení
  • rychlostní měření, radary
  • české hlášky, české menu a aplikace

Když už kvalitu, tak jsem fakt dlouho musel vybírat, protože není 4K jako 4K. A jediná dobrá a bez problémů byla tato.
Zatím funguje podle představ, pro parking jsem ještě dokoupil speciální nabíječku, ale jen za pár stovek, nemusel jsem, ale je do lepší.
Krásný záběry, nezklamal jsem se. Doporučuju.

MIO MiVue 818 WIFI

MIO MiVue 818 WIFI

Daniel Daniel

• vyhledání auta mobilem
  • 60 fps
  • v noci videa dost ujdou

Vyplatí se zapnout si parkovací dohled v autokameře

David David

• full hd
  • gps a radary
  • baterie

Vyhovuje předpokladům, funguje bez chyby a natáčí, víc nebylo potřeba. Radary hlásí.

Mio MiVue C588T Dual

Mio MiVue C588T Dual

David David

• videa hezký
  • parkovací režim

osvědčila se, dobře natáčí, i vzadu má kvalitní videa. Dobře hodnotím parkovací režim

Barbora Barbora

• 60 snímkování za sekundu
  • spousta funkcí okolo radarů, rychlostí a upozorňování
  • upozorňuje v češtině, stačilo doinstalovat z mobilní apky

Natáčí, hlásí, všechno naštěstí v češtině, krásné záběry. Za nás velké plus

Barbora Barbora

• dobře ve dne natáčí
  • malá
  • držák pevný

Nebylo potřeba ani nastavovat, stačila malá SD karta a od té doby drží v autě. Natáčí videa dobře, sice jde o normální kvalitu, ale za ty peníze.. nemám o ni strach.

Ověřený zákazník Kuma.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Kuma.cz

• dobrá cena, dobrý provoz a výkon
  • držák mi drží pevně, nic nepadá
  • zvuk i obraz je ve dne velmi slušný
  • cena-výkon ideální, když víte, co kupujete
  • držák zkosený čelní sklo bez problému zvládá

Sice levná, ale hlavně funkční a značková autokamera. Nic světoborného jsem nepotřeboval, jenom dobré záběry a nahrávání případné nehody. V noci nejezdím, takže to neposoudím, ale ve dne vidím SPZ, hezký výhled, dá se to nastavit i na zkosený sklo naší fordí dodávky, tak co řešit.
Dobře reaguje, je rychlá, a hlavně - funguje. Prostě značková kvalita, i když levný model. A o to mi šlo.

Ověřený zákazník BScom s.r.o. Ověřený zákazník

Zakoupeno v BScom s.r.o.

• 4K vpředu, 2.5 K vzadu a navíc HDR režim, nejlepší co jsem viděl
  • všechno funguje, všechno sedí, rychle se nastaví
  • aplikace v češtině, docela dobrá na aktualizace a nastavení
  • menu v češtině, přes apku se pak stáhne i hlášení radarů v češtině

Vynikající 4K, to samý zadní kamera opravdu na 10-15 metrů vidím SPZ. Čistý záběry, držák se dá pohybem vysunout a kamera schovat.
Fajn je ten superkondenzátor. A nutná je nová ta malá SD karta, máme Kingston pro endurance na doporučení a záběry pěkný. Takže můžeme doporučit!

Ověřený zákazník Carneo.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Carneo.cz

• vynikající 4K natáčení
  • radary a rychlosti sleduje perfektně
  • pasivní parkovací režim na začátek, aktivní pak ještě lepší na sledování pohybu

Celkově skvělá kamera, už je i za dobré peníze, nemůžu si stěžovat. Natáčení perfektní.
Nová SD karta to vylepšila, máme Kingston pro endurance.

Ověřený zákazník Eberry.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Eberry.cz

• záznam v noci a ve dne docela topka
  • 4K dělá svoji práci
  • držák jde vycvaknout rychle a kameru sundat
  • superkapacitor
  • design
  • objektiv ovladatelnej
  • české hlášky na radary apod, české meníčko

Skvělá kamerka, cena přiměřená kvalitě a značce, každopádně funguje bez chyby a můžu doporučit.
Byla mi taky doporučena sd karta Kingston pro endurance a ta funguje.

Mio MiVue 798 Pro

Mio MiVue 798 Pro

Ověřený zákazník Eberry.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Eberry.cz

• 60 fps a taky 2.5K kvalita videí
  • parkovací režim, kterej funguje
  • české menu, české hlášky radarů a
  • wifi zdarma aktualizace radarů a firmwaru a českého hlasu
  • radary a rychlosti ve městě

Skvělá kamerka, vyplatilo se, 60 fps je ve dne skvělých. V noci 2.5K je o hodně dál, než jiné kamery. Spokojenost

Zobrazuji 41 - 60 ze 437 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...22