Recenze MIO

Mio MiVue 886 WiFi 4K

Ověřený zákazník Carneo.cz Petr

Zakoupeno v Carneo.cz

• 4K videa nemaj chybu
  • přichycuje se přes folii, nelepí se přímo na sklo, drží pevně
  • držák má skvělý možnosti otáčení do všech stran
  • vymakaný radary a rychlosti, na dálnici a hlavně ve městě ty ulice
  • dobrej design, docela masivní do ruky, ale není zbytečně velká
  • aktualizací přes WIFI se daj získat nejenom radary, ale český hlas na hlášky z kamery

dělá co má a pro nás je to dost užitečnej pomocník, doporučujeme

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
budete-li mít na začátku i v průběhu používání jakýkoliv dotaz, položte jej prosím zde v Heuréka Poradně, případně se můžete rovnou obrátit na naši zákaznickou péči na FACEBOOK stránkách Mio Česká republika a Slovensko, stačí nám napsat přímo do zprávy a příp. vložit fotky, screeny i videa.

MIO MiVue 818 WIFI

MIO MiVue 818 WIFI

Ověřený zákazník Alza.cz Petr

• 60fps snímkování
  • krásný, barevný a hlavně ostrý videa
  • hlásí radary tak jak jsou a umí i další funkce ohledně rychlosti ve městě
  • dá se s ní najít auto - má funkci vyhledání auta mobilem
  • hlásí vše v češtině a má české menu, aplikace taky

Velmi kvalitní videa, krásný a ostrý. Doplňkové funkce jsou důvod, proč jsme si to koupili, nezklamali jsme se. Dobrá značka se vyplatí.

Mio MiVue 803

Mio MiVue 803

Ověřený zákazník Alza.cz Petr

Přidáno: 10. listopadu 2023

(naposledy upraveno 10. listopadu 2023)

• 2.5k nádherný, ostrý videa
  • SPZ čitelný třeba i na 15 metrů
  • 60fps snímkování
  • radary a upozornění po celou dobu v měřenym úseku
  • WIFI a mobilní apka v češtině
  • už má nový USB-C konektor
  • velká výhoda je parkovací režim do mrtě udělanej

Dobrá kamera za dobrou cenu, udělá ještě svoji službu, celkem jsem spokojenej

MIO Cyclo Discover Pal

MIO Cyclo Discover Pal

Ověřený zákazník planeo.cz JP

Přidáno: 10. listopadu 2023

(naposledy upraveno 17. listopadu 2023)

Zakoupeno v planeo.cz

• několik možností propojení
  • turistické funkce, jako Never Miss a QR kódy a Surprise me
  • cena za cyklonavigaci s dlouhou výdrží skvělá
  • výdrž baterie
  • přesné GPS, dobré mapy

Odzkoušeno, pěkně funguje a displej se dá přečíst v pořádku i na sluníčku. Vyplatila se nám.

• 60 fps natáčení ve dne je pro mě nejlepší volba
  • přesně a podrobně hlásí kamery na silnicích a přitom neruší
  • kvalitně vyrobená
  • lepený držák, dává se přes takovou nelepící a držící folii
  • přední a zadní kamera už v balení včetně kabeláže

Skvělé ostré záběry, hodně dobře čitelné SPZ. Vzadu zadní kameře nevadí ani zatmavovací folie, normálně vidí přes ni až 10 metrů přečtu zezadu SPZ.
V noci má natáčení na lepší úrovni než naše firemní kamera za víc peněz.
Hlídání během parkování má vypracované velmi zajímavě. Dokoupen smartbox pro delší výdrž. Doporučuju.

Zakoupeno v Alza.cz

• výborná kvalita videí, stačí mít kvalitní SD kartu
  • radary fungují bez problému, občas je dobré je aktualizovat přes SD kartu než přes WIFI
  • radary hlásí perfektně přesně, hlavně rychlostní změřený úseky takhle zpracované jsem u jiných kamer neviděl
  • v pohodě přečtu SPZ aut až na 10 metrů
  • 60 fps přes den nemá chybu
  • noční režim na standardní Full HD hodně dobré, vybíral jsem Sony STARVIS senzor a vyplatilo se
  • umí až 256 GB karty, nutná je ale Samsung PRO Endurance přímo pro autokamery
  • nic nemrzne, vše funguje, správná micro SD karta to vyřešila
  • baterie se po odpojení logicky vypne, to je jasné, je tak naprogramovaná, zase se i bez napájení tlačítkem zapnout
  • kamera se sama nerestartuje, pokud nemá starou a chybnou SD kartu, já mám novou a kvalitní a všechno funguje
  • obraz není do modra, jak někdo uvádí – stačí sundat modrou folii z objektivu !
  • zadní kamera připojit samozřejmě jde – stačí ji připojit z boku kamery a ne přes držák

Já mám s touto kamerou dobrou zkušenost, důležité je dodržet základní pravidla - kvalitní mikro SD paměťová karta určená pro autokamery, ne pro drony a foťáky, byla mi doporučena Samsung Pro Endurance. Pak se nikdy nestane, že by něco mrzlo nebo hůř natáčelo.
A kdo proboha si nechá modrou ochrannou folii na objektivu a pak si stěžuje, že záznam je modrý, to mě tady na Alze fakt pobavilo.
Jsem rád, že jsem na tyto recenze nedal. Kamera za super prachy natáčí ostrý videa a radary hlásí všude kudy jedu a daj se nastavit.
TOPka je pak parkovací režim.

• přečtu SPZ
  • kvalitní držák i kamera, už od pohledu dobře řemeslně udělané
  • rychle reaguje na tlačítka
  • přesně upozorňuje na radary, je možné to i nastavit
  • držák je univerzal přísavka, je možné dokoupit lepený

Značková kvalita, i když normální natáčení, tak funguje všechno jak má - radary, SPZ ve videích, program v počítači, a tak všechno.
Za tuto cenu asi víc chtít moc nejde.

Zakoupeno v Alza.cz

• nejlepší 4K na trhu, mám ozkoušeno!
  • 2 kamery v balení, propojují s kabeláží, celkem snadné
  • 2.5K natáčení zadní kamerou, navíc s HDR režimem
  • upozorní na nesprávnou SD kartu
  • přesný radary a rychlosti

Vyhovuje kvalitou, prostě značka Mio, dá se na to spolehnout.
Na začátku jsem ji musel paradoxně nechat chvíli v nabíječce, oživila se nějaká GPS baterie uvnitř. A chtělo to jinou kvalitní SD kartu v mikro verzi, při takové 4K a 2K náloži už je nutná Samsung pro endurance.

Zakoupeno v Svět Počítačů

• výborná kvalita videí, přesné, ostré, důležité je mít kvalitní SD kartu
  • nic nemrzne, nic se nerestartuej, jak jsem někde četl, stačilo mít dobrou SD kartu
  • baterie se po odpojení sice vypne, kamera to ale má dělat. Dá se znovu zapnout tlačítkem z boku bez napájení - ale - není to proboha mobil
  • obraz taky nemám do modra - stačilo si sundat modrou ochrannou folii na objektivu :-)
  • zadní kamera mi šla dopojit jednoduše - z boku autokamery, ne přes držák
  • radary mi fungují bez problému, občas aktualizuju i přes SD kartu, je to jistější

S kamerkou mám skvělou zkušenost, důležité je dodržet základní pravidla - kvalitní mikro SD paměťová karta určená pro autokamery, ne pro drony a foťáky, byla mi doporučena Samsung Pro Endurance. Pak se nikdy nestane, že by něco mrzlo nebo hůř natáčelo.
A kdo proboha si nechá modrou ochrannou folii na objektivu a pak si stěžuje, že záznam je modrý, to mě pobavilo.
Jsem rád, že jsem na tyto recenze nedal. Kamera za super prachy natáčí ostrý videa a radary hlásí všude kudy jedu.

Zakoupeno v Svět Počítačů

• jednoznačně poměr cena a kvalita kamery
  • držák se dá otočit jak potřebuju a přicucnout na rovné sklo našeho kamionu
  • záběry a čitelnost SPZ velmi dobrá
  • radary nepotřebuju, ale je dobře, že tam jsou
  • malé rozměry se mi na skle hodí

Cena výkon ideální, hlavně to funguje s držákem i na rovný sklo kamionu. To umí asi jenom pár autokamer a ještě jenom od Mio

Zakoupeno v Svět Počítačů

• líbí se mi ten kulatý moderní design
  • nastavitelnej objektiv
  • držák pro vysunutí kamery a schování
  • ovládání mobilem je v české aplikaci výrobce
  • aplikace propracovaná celkem do detailu
  • 2.5K záběry jasně nemaj chybu, ostré, barevné, přesné
  • SPZ přečtu bez problému

Levná, pěkná, bezproblémově funkční. Nutná byla ale nová SD karta, vybral jsem tu doporučenou - Samsung PRO Endurance a udělal jsem dobře.

Přidáno: 9. listopadu 2023

(naposledy upraveno 9. listopadu 2023)

• 60 fps
  • 2 kamery
  • bezproblémový chod
  • podrobný parkovací modus
  • dlouhé kabely, vystačí si
  • pěkný ostrý obraz, opravdu i ve 2-8 K je to bezvadné

Bezvadné záběry, bezproblémový provoz. Důležité bylo pro mě ale vsadit na dobrou mikro SD kartu, ta stará už nefungovala.
Nevěděl jsem, že SD karty jsou takový problém. Používám teď doporučený Samsung pro endurance a všechno funguje a natáčí ostře bez čehokoliv. Mio byla vždycky dobrá značka.

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

• chytrá kamerka
  • hodně dobrá videa, Full HD a přitom lepší než moje pracovní 2K kamera
  • mám nové čelní sklo a dobře čtu SPZ ze záznamů
  • menu v češtině
  • radary a upozornění

super kamerka, dobrý výkon za tuto cenu a radary si na ni časem vydělají samy

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

• solidní výkon
  • dobré záběry, kvalitních 60 fps bez kompromisu
  • dobře ukazuje
  • české menu, český hlas v kameře, česká aplikace v mobilu
  • hezky udělaný parkovací režim na dohled nad autem

Celkově hezky udělaná, rychlesnímací držák mi vyhovuje, kvalitní záběry, používám hlavně 60 fps a stíhá to bez problému.
Parking režim bych dal skoro čistou 1* , protože v programování ochrany auta zašli mnohem dál, než jsem viděl u 2 konkurenčních autokamer, co máme v práci.
Radary jsou fajn, ale nepoužívám je. Spokojenost.

Mio MiVue 955W

Mio MiVue 955W

Ověřený zákazník K24.cz Nebula

Zakoupeno v K24.cz

• 4K záběry nečekaně hodně kvalitní
  • rychle snímací držák pro schování do kabelky
  • natáčecí objektiv, dá se upravit úhel, který si pak drží
  • superkapacitor jsem pochopila, že je výhoda oproti baterce, když si v zimě zapomenu kameru a nevyndám si ji
  • spolehlivě natáčí
  • spousta možností nastavení, na autokameru dobrý
  • Parkovací režim autokamery je nejlepší, co jsem měla

Je to dobře zpracovanej kousek, ale od prémiové značky Mio jsem nic jiného nečekala, potřebovala jsem něco spolehlivého a žádné hokus pokusy.
Záběry jsou nečekaně kvalitní, na autokameru, 4K skoro stejné jak v mobilu.
Radary jsou pro mě mají význam ve městě, hezky je mají detailně promyšlené, to se musí nechat, umí to na několik způsobů.
Parkovací režim mám jako jeden z největších bonusů, hned po 4K videích, protože ho maj udělanej pro snad všechny situace.
Novej mazlík do rodiny. Když už něco má fungovat, tak ať to za to stojí.

Ověřený zákazník K24.cz Nebula

Zakoupeno v K24.cz

• 2.5K natáčení nemá chybu
  • krásný záběry
  • moderní design, pěkný, vyjímá se, ale neruší
  • neruší ve výhledu za volantem
  • ovládám ji přes mobil
  • aplikace je v češtině, schopná a bez sekání, funguje jak má
  • aktualizace přes wifi a aplikaci
  • nouzové nahrávání se dá nastavit citlivost
  • objektiv se dá srovnat, výhoda když je držák lepený
  • lepí se na takovou folii, která se nelepí, a přitom to drží jak zvíře v díře

Kvalita záběrů překvapila, micro paměťovku jsem kupovala novou speciálně pro palubní kamery Kingston PRO Endurance, jiné nemá smysl už dneska kupovat a kvalita záběrů je tam kde má bejt.
Potřebuju hlavně natáčení a když cokoliv, připojím se mobilem, přijde mi to jednodušší. Oznamy radaru mám přes mobil, takže při koupi této kamery jsem vlastně ušetřila, kamera nemá GPS a to mi vyhovuje.

Ověřený zákazník PATRO.cz George

Zakoupeno v PATRO.cz

• 4K bezkonkurenční, 2.5K vzadu
  • HDR režimy
  • varování před kolizí přijde i ze zadní kamery
  • spousta užitečných funkcí, kvituju
  • objektiv se dá natočit do polohy a pevně drží
  • kamera se dá rychle vysunout z držáku

Už jsem srovnával tři kamery se 4K a tahle je opravdu nejlepší, jak barevností, tak přesností a hlavně šířka záběru. Ostatní funkce využívám, líbí se mi HDR režimy, ale hlavně ty radary.
Potěšilo mě varování na rychle se přibližující auto i ze zadu, to nikdo jiný nenabízí. Super na najížděče na dálnici apod.
Kamera natáčí fakt pěkně, není skoro vidět, dobře a rychle se ovládá, můžu asi doporučit. Zatím nejkvalitnější komplet, co jsem měl v autě.

Ověřený zákazník PATRO.cz George

Zakoupeno v PATRO.cz

• skvělý záběry, čistý a pěkný
  • v noci oproti jiným kamerám také dobré, čisté sklo to jistí
  • perfektní ovládání mobilem
  • přenosy docela rychlý

Špičková kamera, dobře natáčí, schovaná za zrcátkem, snadno se ovládá mobilem. 2.5K je výhoda, design velmi pěkný. Spolehlivá.

MIO MiVue 866

MIO MiVue 866

Ověřený zákazník Alza.cz Kepač

Zakoupeno v Alza.cz

Produkt nefunguje tak, jak má. Je v reklamaci.

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
ad Fungování - zrovna s MiVue 866 WiFi nebývají vůbec žádné problémy. Prosím pošlete nám případně bližší info na náš FB přímo do zpráv, a fotku microSD karty.
Budete-li mít případné dotazy, položte je zde na Heuréka Poradně, případně se můžete obrátit na naši zákaznickou péči na českých FACEBOOK stránkách MioCZSK.

Mio MiVue C420 Dual

Mio MiVue C420 Dual

Ověřený zákazník CZC.cz Alex

Přidáno: 2. listopadu 2023

(naposledy upraveno 2. listopadu 2023)

Zakoupeno v CZC.cz

• 2 kamery v balení, za čelní sklo a za zadní sklo
  • nastavitelný výhled v držácích
  • dost dobré záběry
  • základní natáčení, za duální kamery nejlepší cena
  • malé a nenápadné
  • dlouhý kabel

Velmi slušná videa, vpředu i vzadu, odpovídá vše ceně, ale vše je funkční a pevné, malé a docela nenápadné. Můžu doporučit, fungují dle potřeby.

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
budete-li mít případné dotazy, položte je zde na Heuréka Poradně, případně se můžete obrátit na naši zákaznickou péči na českých FACEBOOK stránkách MioCZSK.

Zobrazuji 61 - 80 ze 437 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...22