Recenze MIO

Přidáno: 22. února 2021

• noční vidění
  • radary
  • malé rozměry

pevná a kvalitní palubní kamera, malá, funkční, s velkým viděním za Aáčkové sloupky. Super natáčení. Doporučuju.

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
Budete-li mít případné dotazy, položte je zde na Heuréka Poradně, případně se můžete obrátit na naši zákaznickou péči na českých FACEBOOK stránkách: https://www.facebook.com/MioCZSK/ .

Rafal Rafal

Přidáno: 22. února 2021

• nahrávky v noci jsou super
  • aktualizace jsou každý měsíc, radary celkem sedí
  • dobře vypadá
  • má možnost zadní kamerky

Nahrávky jsou ve dne i v noci podle představ, jenom trochu déle trvá, než se všechny stáhnou, takže vybírám rovnou v kameře nebo v mobilu. Mobil má ale taky omezenou kapacitu.
Skoro každý den s ní natočím nějakou situaci, naštěstí zatím bez nehody. Lidi řídí jak blázni. SPZ jsou čitelné i na 15 metrů, ale hlavní je kvalitní záběr a funkce. Za mě doporučuju.

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 12. února 2021

• Aktualizace přes smartphone

Špatné rozlišení již za mírně zhoršených světelných podmínek ... přesněji nemusí nastat přímo tma, stačí podvečerní šero a již není možné rozeznat na pořízeném záznamu RZ ... pokud např. na vás spadne kus ledu z protijedoucího kamionu a nestane se to zrovna za jasného dne, máte s touto kamerou prostě smůlu, RZ ze záznamu nepřečtete ...

Reakce značky MIO

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,ad rozlišení - prosím ZKONTROLUJTE čistotu svého skla, kvalitu microSD karty a zda jste omylem nazašpinil objektiv či tam nenechal ochrannou fólii. To, co popisujete, není takto ani možné, a zatím jsme nenarazili na zákazníka, který by tvrdil totéž. RZ jsou čitelné a jsou na to i nezávislé TESTY youtuberů, testerů a dalších redakcí, není třeba se bát. Je lepší komunikovat k odstranění případných potíží se zákaznickou péčí Mio např. na Facebooku, ať pak nedojde k mylným představám či chybnému ovládání, nebo srovnávání s jinými zařízeními, které nejsou pro provoz v autě určené, apod. Budete-li mít případné dotazy, položte je zde na Heuréka Poradně, případně se můžete obrátit na naši zákaznickou péči na českých FACEBOOK stránkách. Děkujeme, tým Mio

Ověřený zákazník CZC.cz Zolda

Přidáno: 12. února 2021

Zakoupeno v CZC.cz

• kvalitní záznam i za zhoršeného osvětlení, mnoho asistenčních systémů i když některé asi zbytečné, znázorňující okamžitá rychlost, wi-fi připojení na mobilní telefon, velice povedený program na přehrávání zánamu, rychlé odpojení samotné kamery z držáku
  • poměrně tuhý kloub nastavení

kameru určitě v této cenové kategorii doporučuji, celkově po týdnu používání hodnotím na výbornou

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
ad DRŽÁK - kloub je takto pevný právě proto, aby i po letech držel kameru stabilně a kamera se neklepala (jak tomu je vidět u konkurence). Časem se samozřejmě trošku ochodí, ale pořád bude kameru držet stabilně a pevně.
budete-li mít případné dotazy, položte je zde na Heuréka Poradně, případně se můžete obrátit na naši zákaznickou péči na českých FACEBOOK stránkách MioCZSK.

Ověřený zákazník OKAY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. února 2021

Zakoupeno v OKAY.cz

- snadná manipulace se spuštěním

Reakce značky MIO

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,Budete-li mít případné dotazy, položte je zde na Heuréka Poradně, případně se můžete obrátit na naši zákaznickou péči na českých FACEBOOK stránkách.Děkujeme, tým Mio

Ajrýn Ajrýn

Přidáno: 4. února 2021

• má superkondenzátor, nezničí se tedy za čas baterie
  • má Full HD natáčení, ve dne v noci z 90% dostačující záznam
  • docela úhledný design
  • kvalitní držák, malý, ale drží dobře

za tuto cenu jsem víc než v pohodě, kvalitní kamerka od značky a splní vše, co potřebuju, včetně nouzovýho nahrávání.

Saša Saša

Přidáno: 4. února 2021

• funguje už 3 roky a bez jediného problému
  • kvalitní nahrávání a noční záznamy
  • vypínám pomocné funkce Adas

Po 3 letech nebyl jediný problém, super kamera. Držák drží jak přibitý a záznamy jsou dost kvalitní. Spokojenost.

Mio MiVue 812

Mio MiVue 812

David David

Přidáno: 1. února 2021

• upozorňuje na úsekové měření a radary
  • celkem ucházející moderní noční vidění
  • úplná novinka od Mio, má 5M senzor, za zkoušku to stálo
  • podpora aplikace taky pro iOS
  • super cena

Takovouhle novinku jsem čekal a chtěl jsem vyzkoušet, co umí, nakonec celkem spokojenost. Má 3 režimy pro natáčení - 2K, Full HD s 60 fps a 30 fps. Celkem široký úhel vidění, který odpovídá.
Ve dne natáčení dost ucházející, SPZ čitelný i za sněhodeště, v noci na tu bídu, co je na trhu, to dost sedí, že dobrý.
Výhodou - novinkou jsou právě ty úsekový měření. V jednom úseku v Praze mě to upozorňovalo docela dost dopředu, ale to se pak dalo nastavit. Jinak to ukazuje průměrnou rychlost i metry do konce měřenýho úseku. Ukazuje i tunely.
Zatím spokojenost, uvidím, jak dál, pak nějak dopíšu.

Mio Combo 5207 Truck Full EU Lifetime

Mio Combo 5207 Truck Full EU Lifetime

Vojtíšek Vojtíšek

Přidáno: 24. ledna 2021

(naposledy upraveno 24. ledna 2021)

• truckové navádění
  • vcelku dobrý odolný displej
  • mapy čitelné

Moje starší záležitost, moc mi pomohla na cestách. Po ní jsem si koupil taky Mio a truckovou licencí, ale ta už nemá autokameru v jednom. Svého času jedno z prvních kombinovaných zařízení obojího v jednom, najezdil jsem s tím dlouhé míle bez problémů (až na vybržďovače).
Není to chyba, ale každá navigace, co jsem kdy viděl, neumí dodatkové tabulky, takže jsem kvůli průjezdu trasou v Čechách musel zadávat vždycky trochu jiné hodnoty, ale vždycky to pak sedělo.
Teď jsem to dal mladýmu na hraní, ale už na to je novej software do počítače - Mio more 2.

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
budete-li mít případné dotazy, položte je zde na Heuréka Poradně, případně se můžete obrátit na naši zákaznickou péči na českých Facebook stránkách: https://www.facebook.com/MioCZSK/ .

Ověřený zákazník MALL.CZ Fildaone

Zakoupeno v MALL.CZ

• Kvalitní obraz v němž máte uvedenou i rychlost. V případě dokazování máte dobrý důkaz.
  • Kamera upozorňuje na pevné radary, nedodržení vzdálenosti, vyjetí ze silnice a další...

Kameru mám krátce, ale zatím maximální spokojenost, uvidíme časem,vale ta ty peníze si klidně koupím za dva, tři roky jinou...

Turčák Turčák

Přidáno: 21. ledna 2021

• dost kvalitní natáčení, velká spokojenost
  • nahrávání v noci asi jedno z nejlepších co se dá sehnat
  • analýza videí v počítači se všema možnýma údajema

Docela spokojenost, oproti kameře co jsem měl před tím a za stejnou cenu, nahrávky odpovídají kvalitě, cena byla sice vyšší, ale vypadá pěkně a dobře natáčí. Ostatní funkce jsou bonus, profesionální software na analýzu videí má časté aktualizace, takže se pořád vylepšuje.
Držím palce, asi se Mio stane mojí oblíbenou značkou!

Mio MiVue A50

Mio MiVue A50

Korbelářka Korbelářka

Přidáno: 21. ledna 2021

• otáčení z okna klidně až do kabiny - široký rozsah
  • možnost vysunutí z držáčku a schování
  • kvalitní natáčení
  • široké vidění, super pro zacouvávání
  • extra dlouhý moderní kabel

Na tuhle kamerku jsem dlouho čekala, už od září, a je to zase něco nového. Původní jsem měla starší A20plus, ale tohle má mnohem líp vypadá, je lehčí, líp drží na skle a navíc se dá celá z přilepeného držáku vyndat, aniž by člověk musel servat 3M samolepku.
Navíc se to dá natočit hodně okolo skoro celé svojí osy - dá se tím pádem nahrávat video nejen když je to namířený ven, ale klidně i dovnitř.
Původní kamera měla kabel asi 7 metrů, tahle má 8 metrů a ještě 1 metr dlouhý kabel na propojení s pření kamerou a nabíječkou. Propojovací zdířky se nedají splést, každý konektor je snadno odhalitelný.
Používám to s mivue 826 wifi a dá se kliknutím na druhé tlačítko zleva na ní přepnout na to, aby se obraz téhle zadní kamery zobrazil na přední kameře, takže se dá couvat a parkovat kamkoliv, vidí až hodně za sloupky vzadu v kufru.
Nahrávky videí jsou super, není na co si stěžovat.

MIO MiVue 866

MIO MiVue 866

Jitka B Jitka B

Přidáno: 20. ledna 2021

• pěkné noční natáčení
  • radary

Byl to vánoční dárek. Jelikož jezdím jako obchodník docela dost, tak mi docela bodla, při tom co se děje na silnicích.
Po zhruba 2 tisících kilometrech, testování kamera sedí dobře, v zimě mi hodně vyhovuje noční natáčení, kdy je opravdu dobře vidět v záznamu, co se děje před autem.
Dají se celkem ocenit upozornění na radary, aktualizace přes mobil jsem zvládla i já, tak to zvládne každej.
Dobře se s ní pracuje, soubory je lepší zvolit menší při přenosu do mobilu a počítače, lépe se v tom pak hledá. Hledala jsem takhle už málemnehodu a taky klienta před obchodem.
Celkově funguje plně automaticky a není na co si stěžovat. Umí natáčet i v noci sama od sebe, na parkovací režim, takže mi ohlídá auto, protože to mě živí.
Je v češtině, ovládá se rychle, má řadu nastavení, dělá pěkná videa, startuje se sama. Je na ní docela spoleh, už bez ní nikdy nevyjíždím.

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
budete-li mít případné dotazy, položte je zde na Heuréka Poradně, případně se můžete obrátit na naši zákaznickou péči na českých FACEBOOK stránkách: https://www.facebook.com/MioCZSK/ .

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 12. ledna 2021

• HDR s 30fps, 60fps normal a night vision
  • kvalitní videa
  • pasivní parkovací režim
  • pevný držák
  • prodloužená záruka na 3 roky zdarma
  • nastavení objektivu jen v jedné ose
  • nelze jednoduše vypnout natáčení při zapojení do napájení
  • v balení pouze jednoduchý návod , podrobnější je ke stažení na webu, ale celkem špatně se hledá
  • chybí pouzdro na přenášení kamery
  • není náhradní 3Mnálepka - musíte to trefit napoprvé :)
  • kamera má upozornění na radary a úsekové měření (+další bezpečnostní funkce), ale její hlasitost je slabá a při puštěném rádiu není slyšet - občas chybí v hlasových pokynech konkrétní limit (limit je a nic :) ), v pípnutí je hlasitější, ale musíte si přijít na to, co znamenají :)
  • po každém sundání nutnost nastavení správného úhlu

Kameru dnes považuji za nutnost, protože to co se na silnicích děje je neuvěřitelné. Vybírala jsem dlouho, ale mám pár výhrad/připomínek. Kameru jsem v autě musela umístit mírně z osy a přes zrcátko není vidět na displej kamery, takže úsekové měření si moc neužívám graficky. Objektiv je pohyblivý v jedné ose a nelze zafixovat (nebo nevím jak) a tak při každém sundání a nandání (bezproblémové) musíte znova nastavit správný úhel, což je otravné. Vadí mi i to, že kamera začne automaticky nahrávat při připojení k napájení a nelze vypnout jinak než zapnutím wifi nebo odpojením, pokud nemáte nastavený parkovací pasivní režim. Pokud máte nastavený pasivní parkovací režim a kameru si odnesete např. domů, tak vám bude nahrávat "události" - prostě chybí čudlík na tvrdé vypnutí nahrávání - třeba právě z důvodu přenášení při nastaveném pasivním parkovacím režimu. Moje auto má zástrčku zapalovače stále napájenou a tak je třeba nezapomenout odpojit....To lze samozřejmě vyřešit i v elektrice auta, ale je to už složitější. Dále chybí nějaký pytlík na přenášení - takhle si snadno poškrábete optiku.... "Pokyny" kamery jsou málo slyšitelné i při maximální hlasitosti a to opravdu rádio nehraje ani na 1/3 volume.
Nechápu proč se aktualizace firmware a databáze radarů přihlásí jen když je připojená GPS . V budově se GPS nechytá a pak čekat na natažení aktualizací přes wifi je celkem otravné. Mohlo by to jít jednoduše přes program v PC, ale myslím, že to neumí.
Ale jinak kamera nahrává velmi slušně i za zhoršených podmínek (tma, déšť, sníh)a to je to nejdůležitější.

Reakce značky MIO

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,ano,
je třeba se pověnovat instalaci (viz manuál) a poté kalibraci úhlu (viz videotutorialy) obrazu nebo nastavení v menu. Kamerka nemá objektiv v kloubu, z dobrých důvodů, ale dá se nastavit úhel dle sklonu čelního skla vozidla, což je velká výhoda.
Náhradní pouzdro nepromujeme, není součástí balení. Součástí balení naopak jsou 2 podložky pro přilepení na sklo (průhledné), 3M samolepka na držáku se dá dokoupit (tech.servis Mio - 381489888) nebo ji sám můžete nahradit vlastní oboustrannou páskou, pokud budete kameru přemísťovat do jiného auta.
Kamerka je plně automatická, dle toho, co zákazníci očekávají (máme data srovnatelná s tím, co chtějí po celém světě) a vycházíme jim vstříc. Samozřejmě pokud kamerku přenášíte pryč, je lepší parking režim (pasivní) vypnout.
Kompletní návod je k dispozici na bit.ly/mioservis , rovněž jsme k dispozici na zákaznické péči a v technickém servisu Mio.
Kamerka má upozornění na radary, úseky i kamery správně. Pokud nezahlásí aktuální "omezenou rychlost", znamená to, že jde o kameru hlídající průjezd daným úsekem, tedy ne tu, co měří rychlost, ale tu, co například hlídá průjezd křižovatkou, když je na semaforu červená, apod.
Budete-li mít případné dotazy, položte je zde na Heuréka Poradně, případně se můžete obrátit na naši zákaznickou péči na českých Facebook stránkách: https://www.facebook.com/MioCZSK/ .

Ověřený zákazník CZC.cz Jirka

Přidáno: 4. ledna 2021

Zakoupeno v CZC.cz

• Ostrý obraz, čitelné SPZ i v noci, používám zatím týden a funguje bezchybně.
  • Postrádám doporučení výrobce, jaké značky MicroSD jsou kompatibilní se zařízením, zbývá vyzkoušení karty od různých výrobců, tím rostou náklady

Reakce značky MIO

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,ad SD karty - píšeme u produktů, v návodu, ale i servisních stránkách MIO (bit.ly/mioservis) rady k microSD kartám. Nicméně obecná specifikace je určitě Class 10, SDXC až 128 GB, U1 rychlost a ověřené značky, jako např. Kingston. Naopak se nevyplatí zbytečně rychlé microSD karty (U3) a speciálně jsou pak potíže s kartami SanDisk Ultra nebo Extreme. Budete-li mít případné dotazy, položte je zde na Heuréka Poradně, případně se můžete obrátit na naši zákaznickou péči na českých FACEBOOK stránkách. Děkujeme, tým Mio

Ověřený zákazník MALL.CZ Hrošík

Přidáno: 3. ledna 2021

Zakoupeno v MALL.CZ

• Za ty peníze super i v noci nahrává ostře, je malá a má dobrej a pevněj držák.
  • O ničem nevím

Je to již druhá kamera od Mio co jsem si koupil a jsem spokojený

Ověřený zákazník MALL.CZ Olda

Přidáno: 27. prosince 2020

Zakoupeno v MALL.CZ

• MiVue 486 jsem vybral podle recenzí, které nezklamaly, srovnání mám pouze s TrueCam M7 GPS Dual. Mio má lepší prohlížecí software, lepší nastavení, větší úhel kamery s odpovídajícím displejem pro kontrolu. Obě kamery zobrazují výborně, téměř shodně, TruCam s filtrem zachytí méně odlesků.

Značka Mio je z mého pohledu a zkušeností z dřívějška výbornou volbou

Reakce značky MIO

Dobrý den, děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu,
Děkujeme,
tým Mio

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 24. prosince 2020

Zakoupeno v Electro World

• JE TAK AKORÁT

Reakce značky MIO

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,Budete-li mít případné dotazy, položte je zde na Heuréka Poradně, případně se můžete obrátit na naši zákaznickou péči na českých FACEBOOK stránkách. Děkujeme, tým Mio

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 23. prosince 2020

Zakoupeno v Electro World

• České menu
  • Intuitivní ovládání
  • Přísavka

Mio MiVue C540

Ověřený zákazník MALL.CZ Lenka K.

Přidáno: 22. prosince 2020

Zobrazuji 341 - 360 ze 463 recenzí 1...16 17 [ 18 ] 19 20...24