Recenze MIO

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 12. prosince 2020

OK

Reakce značky MIO

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,Budete-li mít případné dotazy, položte je zde na Heuréka Poradně, případně se můžete obrátit na naši zákaznickou péči na českých FACEBOOK stránkách.Děkujeme, tým Mio

Přidáno: 29. listopadu 2020

• možnost stažení videa pomocí WI-FI do MT

Reakce značky MIO

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,Budete-li mít případné dotazy, položte je zde na Heuréka Poradně, případně se můžete obrátit na naši zákaznickou péči na českých FACEBOOK stránkách. Děkujeme, tým Mio

Mio Cyclo Discover

Mio Cyclo Discover

Ověřený zákazník Svět Počítačů MofT

Přidáno: 21. listopadu 2020

Zakoupeno v Svět Počítačů

• Zatím se mi líbí a funguje správně, ale jsem na začátku

Ověřený zákazník MALL.CZ Karel

Přidáno: 19. listopadu 2020

• funguje jek má :-)

Ověřený zákazník MALL.CZ Alda

Přidáno: 15. listopadu 2020

Zakoupeno v MALL.CZ

• hustě kvalitní natáčení, 2.5k, skoro jako film, žádný problém, stabilní a dost slušný
  • mobilní aplikace super, kam se hrabou konkurenční aplikace v autokamerách, tohle je jasně 1. třída Business Class
  • super držák – drží celou dobu, horko, zima, nezáleží. Minulá kamera jiný značky se rozsypala hned po půl roce, tohle drží jak přibitý!
  • automaticky se zapne, vypne, hned natáčí. To je dobrý hlavně když zaparkuju a někdo mě škrábnul, hned jsem měl záběr. Naštěstí to šlo rozleštit a neřešil jsem to přes poldy
  • dobrý upozorňování, jako auto před váma, radary nebo jízdní pruhy
  • s zadní kamerkou funkční super, vidím dozadu i při vyparkovávání na předním displeji! Dá se přepnout obraz ze zadní kamery na displej přední kamery
  • SPZ čitelné proti mně i v noci
  • WIFI dobře rychlá, akorát když mám puštěný chytrý hodinky, tak mi trošku ruší signál a pak je přenos pomalejší, tak vypínám hodinky

V obchodě mi říkali, že když nechci šunt jako minule, co se po půl roce rozsypal a prý "česká značka" - hahaha, čína jako obvykle, tak musím prý chtít jedničku na trhu - prostě MIO. Že to je top na trhu.
No tak jo, cena byla stejná jako u té, co jsem vyreklamoval, ale tohle je teda jiná jízda ! Tohle fakt prostě FUNGUJE, super natáčí, oznamování přesně jak má bejt, kvalitní záběry, no prostě není co řešit. Držák taky drží jak přibitej, kvalitní plasty.
Všechno funguje jak má. Neřeším - jezdím, natáčím a přenáším do mobilu přes wifi nebo do počítače do analytického softwaru.
Za mě můžu maximálně doporučit.

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
Budete-li mít případné dotazy, položte je zde na Heuréka Poradně, případně se můžete obrátit na naši zákaznickou péči na českých FACEBOOK stránkách: https://www.facebook.com/MioCZSK/ .

Ověřený zákazník Electro World Jaja

Přidáno: 10. listopadu 2020

Zakoupeno v Electro World

• Parkovací režim je bez přídavného zdroje nefunkční

Reakce značky MIO

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,PARKING REŽIM samozřejmě funkční je, ale se SmartBoxem (nyní ve verzi III) je to 10x jednodušší a výhodnější. Proto je velmi doporučován. Budete-li mít případné dotazy, položte je zde na Heuréka Poradně, případně se můžete obrátit na naši zákaznickou péči na českých FACEBOOK stránkách. Děkujeme, tým Mio

Přidáno: 30. října 2020

• Levná, plní účel
  • Malinká, nepřekáží
  • Jednoduchá montáž

Mio MiVue 846 WIFI

Mio MiVue 846 WIFI

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 23. října 2020

(naposledy upraveno 7. prosince 2020)

• Kamera jede jak má, a jako jedna z mála dokáže zapisovat i nadmořskou výšku.
  • Nejde připojit zadní kamera, neboť do dokovací stanice se nevleze rozdvojovací kabel od Mio A30, přestože výrobce udáva podporu této kamery.
  • Edit:
  • Kamera se stejně jako mivue smartbox musí zapojit z boku do kamery, pak ovšem postrádá smysl dokovací stanice.

I přes nedostatky popsané výše kameru doporučuji. Měl jsem možnost vyzkoušet kameru lamax a nextbase 622gw. Žádná z nich nedokáže zapisovat nadmořskou výšku, ale Mio ano, Dále obraz i ve 4K u nextbase nestál za nic. SPZ vozidla byla nečitelná i při rychlosti 120 snímku za sekundu. Takže kdyby Mio vyřešilo možnost zapojení zadní kamery a smartboxu třeba nějakou redukcí tak je jednoznačně nejlepší.

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
Ano, máte pravdu, držák u této kamerky je určen jen pro aktivní snímání a nabíjení přední kamerky. V případě dopojení i té zadní autokamery (A30 nebo A50) a příp. SmartBoxu je třeba kabel napojit přímo do autokamery (nesmí se ale zároveň napojit do autokamery a zároveň být napájený držák).
Děkujeme,
tým Mio

MiVia Essential 350

MiVia Essential 350

Leoš Fuksa Leoš Fuksa

Přidáno: 5. října 2020

(naposledy upraveno 5. října 2020)

• zatím nemám moc ozkoušené
  • první jsem reklamoval, vubec nefungoval

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
budete-li mít případné dotazy, položte je zde na Heuréka Poradně, případně se můžete obrátit na naši zákaznickou péči na českých Facebook stránkách: https://www.facebook.com/MioCZSK/ .

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 29. září 2020

Vzhledem k ceně OK

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. září 2020

Zakoupeno v CZC.cz

• Výborný poměr cena a výkon.

Maty Červeňák Maty Červeňák

Přidáno: 28. srpna 2020

• 2K obraz
  • natáčí SPZ
  • ukazuje rychlost

funguje, škoda že jsem o ní nevěděl dřív. Firemní, takže nevim kolik stála, ale je hodně dobrá.

Ověřený zákazník OKAY.cz Milan,Trutnov

Přidáno: 12. června 2020

Zakoupeno v OKAY.cz

Kvalitní obraz,intuitivní ovládání,dobrá cena.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 9. června 2020

• Perfektní obraz
  • Pravdivý údaj výrobce o šířce záběru
  • Malé rozměry
  • Obraz i v noci velmi kvalitní
  • Krásně čitelné registrační značky
  • Držák kamery řešený přísavkou výborně drží na skle bez vybrací
  • Výborná funkce kamery upozorňující na rychlostní radary kdy opravdu přesně odpočítává vzdálenost od radaru
  • Menu v českém jazyce
  • K samotné kameře nemám žádné výhrady na rozdíl od komunikace s Mio jako výrobcem. Vznesl jsem dotaz na podporu uvedenou na stránkách Mio, kdy jedinou reakcí byla automatická odpověď, že dotaz k nim došel. Odpověď jsem zatím nedostal a už s ní ani nepočítám vzhledem k časovému odstupu od vznesení dotazu. Dotaz jsem napsal jako registrovaný uživatel a tak jsem takový "servis" ze strany Mio nečekal

Kameru určitě doporučuji. Na závadu není ani to, že nemá funkci WiFi. Paměťovou kartu lehce vyjmete a použijete v PC. Klidně kupujte a doufejte v lepší komunikaci s technickou podporou .

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
Na vaši zprávu se podíváme, děkujeme za upozornění. Zprávy řešíme všechny, co nám dorazí.

Arny Arny

Přidáno: 8. června 2020

• Velmi pěkný obraz
  • Výborná citlivost G-senzoru (navíc lze nastavit úroveň citlivosti)
  • Výborná detekce pohybu (navíc lze nastavit úroveň citlivosti)
  • Jednoduché ovládání
  • Držák do auta s přísavkou, takže přenositelný (žádný nalepovací držák, jako tomu je u některých jiných kamer)
  • Zapuštěná čočka objektivu snižující pravděpodobnost odření
  • Parkovací režim je možné aktivovat pouze při připojeném napájení autokamery

Po dlouhém srovnávání parametrů a hlavně zkušeností uživatelů jsem vybral tuto kamerku. Myslím si, že v této cenové kategorii je to asi nejlepší volba.
Obraz je ostrý a velmi pěkný, jen jsem čekal, že SPZ vozidel budou čitelné na větší dálku. Ale co nakonec chtít od 2Mpx snímače. :-)
Škoda, že je kamera nastavená tak, že parkovací režim lze aktivovat pouze při připojeném napájení autokamery. Kamera vydrží na vestavěnou baterii běžet zhruba 30 minut a někdy by se mi hodilo, kdybych kameru mohl použít na pár minut, jako hlídací (se spuštěním záznamu při detekci pohybu). Moje stará autokamera to uměla (i bez připojeného napájení).

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
Parking režim samozřejmě je možný, avšak velmi se k němu doporučuje Mio MiVue SmartBox (nyní ve verzi III), který ochrání auto na mnohem delší dobu, než 30-60 minut, a také natočí mnohem více záznamů (a delší dobu) než jen 1-2 minuty. Vřele doporučujeme. K nalezení zde na Heuréce ve více eshopech.

Přidáno: 7. června 2020

jsme spokojeni

Mimilda666 Mimilda666

Přidáno: 15. května 2020

(naposledy upraveno 13. ledna 2022)

• Malá lehká,levná,české menu, jednoduché ovládání.
  • Ani za denního světla jsem na záznamu nerozeznal SPZ protijedoucích aut a ani aut které jsem dojížděl!!!
  • Musel jsem se nalepit až na kufr auta před sebou aby na záznamu byla SPZ rozeznatelná.A to jsem si záznam pouštěl na 102" TV.
  • V noci jsem to raději nezkoušel.
  • Vracím.

Na kameře TrueCam se stejným rozlišením jsem SPZ rozpoznal i při přehrávání na displeji kamery.Na PC jsem viděl i přilepené mouchy na SPZ..Ale pro poruchovost této značky a brutální ceny oprav po záruce jsem chtěl vyzkoušet "značkovou " autokameru.
Jsem velice zklamán.

Reakce značky MIO

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,z toho, co popisujete, to vypadá, že jste ji neměl správně nainstalovanou (viz umístění, čelní sklo, a další standardní parametry, nehledě na použitou SD kartu). Vzhledem k tomu, že ostatní zákazníci jsou i vzhledem k vybavení a ceně této jinak low-endové autokamerky velmi spokojeni a nabízí ve své kategorii opravdu dobré výsledky (rozhodně ne ty, co popisujete), věříme, že šlo pouze o nedopatření, které šlo určitě vyřešit i konzultací s naší zákaznickou péčí - jak před koupí, tak poprodejní. Budete-li mít případné dotazy, položte je zde na Heuréka Poradně, případně se můžete obrátit na naši zákaznickou péči na českých FACEBOOK stránkách.Děkujeme, tým Mio

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. dubna 2020

Zakoupeno v CZC.cz

• Malá
  • Držák na sklo v ceně
  • Dostatečně dlouhý napájecí kabel
  • Napájecí kabel je napevno připojen k CL adaptéru. To znamená přikoupit CL rozdvojku, nebo nový USB kabel.

Kamera kupována s tím, že hlavní požadavky jsou nízká cena a přiměřená kvalita. To kamera splňuje. Pokud je jiné auto dostatečně blízko, je možné přečíst i RZ. Obraz (i v noci) je pro tento základní model velmi dobrý.

Ověřený zákazník OKAY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 12. dubna 2020

Zakoupeno v OKAY.cz

• V češtině.
  • wifi
  • gps

videa jsou perfektně plynulá bez trhání . plno funkcí k bezpečnosti provozu. radary , Dobře se přes wifi spojí s telefonem a prostě funguje ,jak má. Málokdy výrobek předčí očekávání,tady jsem byl fakt mile překvapen kvalitou záznamu a jednoduchostí nastavení v menu přístoje.

Přidáno: 4. dubna 2020

• Za ty peníze super.