Recenze MIO

• velikost
  • délka přívodního kabelu
  • výborně drží na skle
  • fukce GPS
  • možnost připojení zadní kamery

kamera má bohužel mnohem horší obraz než model MiVue C330, kterou jsem měl předtím. RZ jsou velmi špatně čitelné. Při jízdě ve městě není čitelná značka u míjených jak zaparkovaných, tak i projíždějících. Širší záběr bližší objekty vzdaluje a pak i u auta jedoucího před vámi lze přečíst RZ velmi obtížně. Ve srovnání s přechozím modelem je záznam špatný.

Reakce značky MIO

Dobrý den, děkujeme za subjektivní zpětnou vazbu,
SPZ/RZ u C570 jsou naopak - i dle mnoha nezávislých testů a recenzí - mnohem čitelnější, nejen díky vyladěnému záznamu, ale i senzoru STARVIS od Sony. Není možné, aby četl hůře, než C330, samozřejmě za předpokladu, že máte čisté čelní sklo a kamera se nezaměřuje třeba na prasklinu ve skle. Pak je třeba ji lépe nastavit.
V případě potřeby se na nás obraťte, naše zákaznická péče je vám k dispozici (i pro běžné technické dotazy) na našich českých FACEBOOK stránkách: https://www.facebook.com/MioCZSK/ .

Přidáno: 2. května 2019

• dělá co má

Reakce značky MIO

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu, V případě potřeby se na nás obraťte, naše zákaznická péče je vám k dispozici (i pro běžné technické dotazy) na našich českých FACEBOOK stránkách.Děkujeme, tým Mio

Přidáno: 22. dubna 2019

• malá
  • kvalita obrazu
  • aplikace pro mobil nespolupracuje se zadní kamerou
  • po připojení zadní kamery nefungovalo nahrávání ani z přední, ani po výměněne karty za rychlejší

Kamera vrácena ve 14-denní lhůtě. Ale zkusím znovu, zda se nejednalo o vadný kus.

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
PS: rychlejší SD karty jsou spíše na škodu. Děkujeme, že jste řešil případný výjimečný bug konzultací s reklamačním oddělením.

Ověřený zákazník Svět Počítačů Ověřený zákazník

Přidáno: 26. března 2019

Zakoupeno v Svět Počítačů

• Pěkná kvalita záznamu i v noci
  • Funguje i přes zatmavené sklo, pouze v noci trochu slabší obraz

Přidáno: 18. března 2019

• kvalita a dobrá cena
  • zatím nevím

Reakce značky MIO

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu, V případě potřeby se, prosíme, obraťte na naši zákaznickou péči na českých FACEBOOK stránkách. Děkujeme, tým Mio

Ověřený zákazník K24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. března 2019

Zakoupeno v K24.cz

• Výborný doplněk

Výborný doplněk pro nahráváni cest na výletech. Obohatí záznamy o zpětný pohled.

Přidáno: 3. ledna 2019

• Lehká
  • Kvalitní obraz

Již vyzkoušena fce: Upozornění na únavu řidiče. Opravdu dobrá věc.

Ověřený zákazník Obchody24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. ledna 2019

Zakoupeno v Obchody24.cz

• Pěkný obraz, kvalitní záznam i v noci.
  • Jednoduché, intuitivní ovládání.
  • Aplikace od Mio fungují (PC, Xiaomi Redmi 5 Plus).

Přidáno: 13. prosince 2018

• režim ekologické jízdy
  • fotografie s GPS souřadnicemi

Mám už půl roku a zatím velká spokojenost.
Super obraz i fotografie.

Přidáno: 3. prosince 2018

• Tady není co namítat.
  • Funguje tak jak se od ní očekává.
  • Kvalita záznamu.

Reakce značky MIO

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu, V případě potřeby se, prosíme, obraťte na naši zákaznickou péči na českých FACEBOOK stránkách.Děkujeme, tým Mio

AlA777 AlA777

Přidáno: 17. října 2018

(naposledy upraveno 17. října 2018)

• Velice pěkný obraz
  • slabá baterie
  • pomalý transfer videí přes wifi
  • wifi zvládne pouze jednoho klienta
  • aplikace od mio jsou tragické

kamerka dělá přesně to co jsem potřeboval, neseká se a videa jsou krásně plynulé s dobrou viditelností i při nizkém osvětlení.
Chcete-li ji použít jako špionážní kameru, dejte link do vlc, nebo aplikace jako tinycam.. rtsp://192.72.1.1/liveRTSP/av4/

Pípne, když se auto před vámi rozjede, což je fajn, když čekáte na různých přejezdech a kolonách a chcete si dát na chvilku šlofíka. :)

Reakce značky MIO

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu, BATERIE není slabá, je odpovídající a o naprosto stejné kapacitě, jakou mají všechny autokamery na trhu. Odpovídá tomu, k čemu je autokamera stavěna - aby se uložil poslední záznam, aby se dala znovu zapnout a nafotit událost na silnici (nehoda auta) apod. Aplikace MiVue Pro do mobilního telefonu funguje tak, jak má, samozřejmě vývoj je dosti náročný, přesto jdeme s dobou a neustále ji inovujeme a přizpůsobujeme pro nové verze OS, jak u Androidu, tak i u iOS.V případě potřeby se, prosíme, obraťte na naši zákaznickou péči na českých FACEBOOK stránkách. Děkujeme, tým Mio

Přidáno: 8. října 2018

Full HD rozlišení
kvalitní video nahrávka
noční režim
velikost kamery mi moc vyhovuje
Jednoduché ovládání

Přidáno: 5. října 2018

Kvalitní kamera s jednoduchým ovládáním a přesnými údaji.

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
V případě potřeby se, prosíme, obraťte na naši zákaznickou péči na českých FACEBOOK stránkách: https://www.facebook.com/MioCZSK/ .

Přidáno: 19. srpna 2018

• noční režim
  • režim ekologické jízdy

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Ověřený zákazník

Přidáno: 17. června 2018

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

Vybráno na základě videí z youtube, kamera nahrává opravdu perfektně. Není problém číst SPZ protijedoucích vozidel.

Přidáno: 10. června 2018

• Čistý obraz i zvuk
  • Automatické mazání nejstarších záznamů (v délce max 5 minut)
  • Malá, za sklem nepřekáží
  • Omezenější kontrola na informacemi automaticky přidávanými do rohu videa

Super. Úplně mi stačí. GPS nepotřebuji, stejně ze zkušenosti z předchozí kamery vím, že sledování rychlosti GPSkou je velmi nepřesné a v kopcích se signál snadno ztratí, zvlášť pod sklem z vyhřívacími drátky.

Reakce značky MIO

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu, V případě potřeby se na nás obraťte, naše zákaznická péče je vám k dispozici (i pro běžné technické dotazy) na našich českých FACEBOOK stránkách. Děkujeme, tým Mio

Přidáno: 18. května 2018

Jsem spokojený. Skvělá optika, super video a jednoduché ovládání.

Přidáno: 17. května 2018

• Optika