Recenze MIO

Přidáno: 3. dubna 2020

• Užitná hodnota k ceně
  • Kompaktní rozměry

Reakce značky MIO

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,Budete-li mít případné dotazy, položte je zde na Heuréka Poradně, případně se můžete obrátit na naši zákaznickou péči na českých FACEBOOK stránkách.Děkujeme, tým Mio

Přidáno: 31. března 2020

Zakoupeno v Electro World

Levná kamera. Účel splnila .

Mio MiVue A30

Mio MiVue A30

Přidáno: 30. března 2020

Zakoupeno v MALL.CZ

• V kombinaci s kamerou J85 funguje jak má.
  • Tahání kabelu přes celý interiér vozu je dost nešikovné.

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
Budete-li mít případné dotazy, položte je zde na Heuréka Poradně, případně se můžete obrátit na naši zákaznickou péči na českých FACEBOOK stránkách: https://www.facebook.com/MioCZSK/ .

Jana Modráčková Jana Modráčková

Přidáno: 20. března 2020

• přímo upraví záběr autonehody, vyřízne ho a vy nemusíte nic složitě hledat ani ve videoeditoru upravovat
  • základní, ale velmi dobře provedená palubní kamerka
  • výkonné natáčení a za tuto cenu skoro bezkonkurenční
  • natáčí jako o 50 % dražší autokamery
  • je malá, schovatelná za zrcátko pěkně

V téhle cenové kategorii lze nalézt akorát čínské nedotvořené rychle se rozbíjející braky, ale tohle je opravdu malá, vydařená palubní kamera, která rozhodně obstojí s konkurenčními kamerami o 500-800 korun dražšími.
Natáčí velmi obstojně, srovnával jsem svoje videa a opravdu registračky aut jsou čitelné a záběry za tuto cenu velmi dobré.
Sice nemá skoro žádné funkce navíc, ale to vůbec nevadí, protože to hlavní splní - natočí nehodu a zamkne záznam, resp. rovnou umí vyříznout to nejdůležitější a nemusíte pak posílat obrovský soubor a v něm složitě hledat.

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
V případě potřeby se, prosíme, obraťte na naši zákaznickou péči na českých FACEBOOK stránkách: https://www.facebook.com/MioCZSK/ .

Jarda Jarda

Přidáno: 20. března 2020

• dobrý vidění v noci
  • přes den perfektní videa
  • radary

pevně drží na skle
TOP design

Nela Trnková Nela Trnková

Přidáno: 17. března 2020

• hodně dobrý obraz v noci
  • radary zdarma hlášení doživotně
  • hodně přesné GPS, reaguje snad v řádu milisekund, žádné zpoždění
  • široký nefalšovaný úhel vidění
  • pěkná a malá kamerka s pevnou přísavkou na sklo

Po půl roce se nám už několikrát vyplatila. Jsme rádi, že jsem ji vybrali, protože na trhu je opravdu hodně kamer do auta. Ale značka je přece jenom značka.
Je přesná, vidí hodně do šířky, pěkné záběry - když máme čisté sklo jsou i v noci. SPZ vidíme někdy i v rychlosti na 10 metrů.
Videa občas stahujeme do počítače, ale jen kvůli důkazům.

MIO Cyclo 215 HC

MIO Cyclo 215 HC

Marika Marika

Přidáno: 17. března 2020

• Senzory pro sledovani jizdy a vykonu cyklisty
  • Displej citelny vicemen kdykoliv
  • Ovladatelna rychle a v rukavicich
  • Zna vsechny cesty

Vyhodou jsou ty senzory, neni to jen obycejnej cyklopocitac. Umi dobre vsechny cyklostezky, co potrebuju, meri a davam pak dobstravy vykony. Je mala a citelna, reaguje rychle. Mobil mi 10 hodin driv nevydrzel. Tak jsem sla do lepsiho zarizeni. Da se ruzne napojit. Za tuto cenu asi ideal.

Zdeněk Zdeněk

Přidáno: 16. března 2020

• vidí vlevo i vpravo až za sloupky
  • dobře natáčí v noci, řekl bych lépe než ty autokamery s imaginárním IR přísvitem
  • radary
  • kvalitní natáčení záběrů a rozbor pak v počítači v mivue manageru

Velká výhoda je, že když se něco stane - ťukanec nebo prudké zabrždění, tak to natočí automaticky nouzový záznam, který ale nemá příšerných 5 minut jako obvykle, ale pouhých třeba 20 sekund (před a po nehodě). Takže hned přes wifinu si to můžu poslat na mail nebo kamkoliv na facebook. Za mě jednoznačné plus, nemusím nic stříhat ani hledat!

Dobrý den, děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu,
V případě potřeby se na nás obraťte, naše zákaznická péče je vám k dispozici (i pro běžné technické dotazy) na našich českých FACEBOOK stránkách: https://www.facebook.com/MioCZSK/ .

Zuzka Zuzka

• sedí pevně na okně
  • bezpečnost v autě, máme důkaz
  • kvalitní natáčení
  • automatická smyčka - nemusíme řešit mazání
  • přenos přes wifi a kabel, ale jenom když někdo řídí okolo nás jako pr...

Dala jsem na youtubové recenze a docela to vyšlo dobře - autokamera natáčí dost kvalitně, nejenom ve dne, ale i v noci, a má všechny funkce, co jsou zapotřebí. Napojili jsme to přímo do elektroniky auta, takže neřešíme žádné kabely po palubovce.
Zatím jsme dost spokojeni, hlavně víme, že cokoliv se stane, tak to máme natočený - 2,5k záznam taky sedí. Radary a ADAS nepoužíváme, na to máme jinou aplikaci.

Mio MiVue M760D

Mio MiVue M760D

Zuzka Zuzka

Přidáno: 15. března 2020

• dvě kamery, vpředu i vzadu = pro motorkáře důležitý důkaz vepředu i vzadu
  • dobré natáčení, kvalitní snímky
  • GPS trasování a identifikace snímků!
  • instalace přímo do motorky (u mně Yamaha) a ne jen na helmu apod.

Za mne zatím super, vyzkoušeno zatím jen na okresce, ale snímky za šera i za světla z toho lezou fakt dobrý.
Instalace sice musela být s videonávodem ze stránek youtubu Mio, ale podařilo se nakonec.
Analýza videonahrávek pak šla přímo i vidět na google mapách, kudy člověk projel, kdy a v kolik hodin - díky GPS a počítačovému programu pro analýzy :-)
Za mne největší výhoda je zadní autokamera - to když to do vás někdo napálí a nemáte jako motorkář důkaz.

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
v případě pozdějších dotazů využijte zdejší Heuréka poradnu, případně náš FB kanál Mio Česká republika a Slovensko.

Josef Fiala Josef Fiala

• vidí hodně do šířky
  • v noci fakt perfektní záběry, takové jsem u žádné kamerky ještě neviděl a neměl
  • na 128 GB nahraju i při kvalitní nahrávce víc než 18 hodin záznamu a ještě je tam paměť na další nouzové záznamy, fotky apod.
  • malá
  • pěkně vypadá
  • držák 360° - dobře mi drží i na rovném skle autobusu

Jedna z mála autokamerek, která mi v autobusu zaberou co mají - vyzkoušeli jsme postupně niceboy i trucam a nic z toho nepomohlo. Tohle má správnej držák, kterej drží a ještě se dá natočit do správné polohy.
Jinak má opravdu velkej širokej záběr, což je u velkejch vozidel (já autobus) potřeba, tak, jak píšou - takže žádné marketingové sliby.
Kvalitní záběry skoro jako z mobilního telefonu. Zatím spokojenost, víc jsme nepotřebovali, navíc s cenou něco přes 2 tisíce opravdu není co řešit!

Jarka Jarka

Přidáno: 4. března 2020

(naposledy upraveno 13. prosince 2021)

• Dobré noční vidění
  • Široký úhel, je vidět až za sloupky
  • Bezva poradna

V provozu ji mám už přes půl roku. Chtěli jsme hlavně mít už kvalitní autokameru, která vydrží, co se u Mio - soudě dle našich známých - zatím daří.
Hodně jsme to rozmýšleli a nakonec vyhrála kvalita zpracování a bezporuchovost. U té minulé Truecamky to byl dost problém - 3x byla na reklamaci, pak se jednoho léta nafoukla a bylo po ní - prostě čínskej plast.
Mio tohle naštěstí nikomu neudělalo, takže zatím z testování - hlásí dobře radary, vidíme s ní přes celé auto dopředu, cokoliv jsme potřebovali, tak nám vždycky poradili, a hlavně kvalitní natáčení, a to i v noci. Opravdu je dobře vidět SPZ i celá situace, víc funkcí jsme zatím nepotřebovali. Za nás teda velké plus, 3x už nás zachránila. Důkaz je fakt důležitý.

Přidáno: 19. února 2020

• Cena výkon

Reakce značky MIO

Dobrý den, děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu,V případě potřeby se na nás obraťte, naše zákaznická péče je vám k dispozici (i pro běžné technické dotazy) na našich českých FACEBOOK stránkách.Děkujeme, tým Mio

Přidáno: 14. února 2020

• zatím funguje
  • neumí česky
  • je moc ukecaná
  • jízda v pruhu a vozidla je nepoužitelná

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
ad čeština - samozřejmě ŽE UMÍ ČESKY, umí další desítky jazyků a také češtinu - je kompletně celá v češtině. Zřejmě myslíte některé ADAS upozornění, systém, který je externí, který má anglická upozornění.
ad jízda v pruhu a upozornění na srážky s vozidlem - opět externí systém ADAS - je třeba jej umět používat. Například hlídání jízdy v pruhu opravdu není určené na okresky, do města apod., tj pak jasné, že to bude neustále upozorňovat. Hodí se na na dálnice, na noční jízdy (součást upozorňování proti mikrospánku), apod.

Ověřený zákazník OKAY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. ledna 2020

Zakoupeno v OKAY.cz

• Kvalitní zpracování kamery i držáku.
  • Opravdu dlouhý napájecí kabel
  • Široký úhel záběru
  • Velmi slabé rozlišení snímače- 2 Mpx.
  • Jen 30 snímků za vteřinu.
  • Bez šance přečíst SPZ.

Kamera na pohled vypadá moc pěkně a kvalitně. Tím to ale končí. Video jako důkaz je naprosto nepoužitelné! Při jízdě ve městě nejdou přečíst SPZ aut stojících u cesty, o protijedoucích ani nemluvě! A to při 50 km/h! Jak v přehrávači od výrobce, tak v jiném. Při stopnutí videa a a zvětšení jsou z SPZ jen kostičky. Mimo obec jsou ze značek jen rozmazané šmouhy. Zřejmě za to může nízké fps a tragické rozlišení snímače 2 megapixely. Konkurence má běžně 12 Mpx a 60 fps při fhd. Vědět to dřív, nekoupil bych ji. Kameru jsem vrátil.

Dobrý den, děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu,
VIDEO určitě použitelné je, jde ovšem také o používání této autokamerky. Z toho, co píšete, je jasně patrné, že se autokamera zaměřila na vaše čelní sklo a tak se napoprvé již nastavila - nedodržena kalibrace tedy (vnitřní či vnější zašpinění čelního skla, nebo jeho odštěpky jsou občas problém), a pak nemohla již zaměřit venkovní SPZ.
KOSTIČKY - není možné, že byste měl z videa kostičky. To je otázkou toho, zda máte nainstalované všechny běžné kodeky v počítači (např. k-lite codecs sadu), jinak by toto nemohlo v žádném případě udělat. Tedy - pokud nemáte starou či špatnou SD kartu.
Ne, není to nízkým fps, ani rozlišení (které uvádíme správně, a ne marketingově, jak to občas dělá konkurence), tuto autokamerku testovalo hodně youtuberů a nezávislých testerů a naopak si ji velmi pochvaluje.
PROSÍM příště rovnou kontaktujte naši zákaznickou podporu, abyste měl veškeré informace, než udělíte jakoukoliv recenzi.

Mio MiVue C540

Mio MiVue C540

Ověřený zákazník OKAY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. ledna 2020

Zakoupeno v OKAY.cz

• dobrý obraz v noci
  • perfektně funkční parkovací režim
  • možnost použít paměťovou kartu až 128GB
  • díky vsazenému objektivu nižší pravděpodobnost poškození čočky při přenášení a manipulaci
  • výměnu akumulátoru je možná pouze v servisním středisku

Hezký den.

Přidáno: 15. prosince 2019

• OK

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
pro případné dotazy a rady prosím využijte zdejší Heuréka poradnu nebo náš FB profil Mio Česká republika a Slovensko.

Martin Brukner Martin Brukner

Přidáno: 2. prosince 2019

• Obraz
  • Wifi
  • Spousta funkcí

Kameru mi doporučili v obchodě, mám jí cca dva měsíce a stále mě překvapuje její poměr cena výkon. Měl jsem kameru A7 od jiné firmy ale po třech opravách jsem si nechal vrátit peníze a koupil tuhle. S kvalitou videa jsem neskutečně spokojený a líbí se mi funkce jako hlídání pruhů a bezpečné vzdálenosti. Nastavení kamery je hotové za pár minut a pak už není třeba nic dělat. Kamerka se zapne když nastartuji a vypne, když zhasnu motor. Prostě dělá to co má.

Tomik Divíšek Tomik Divíšek

Přidáno: 29. listopadu 2019

• Kvalita videa
  • Snadné ovládání
  • Čeština
  • Kvalita nahrávaného zvuku

Nějak nechápu ty nenávistný recenze. Za mě můžu kameru s klidným svědomím doporučit. Je to moje druhá kamera od Mio a ani u první, ani u týhle jsem nenarazil narozdíl od konkurenčních kousků na žádný problém. Celkově je to moje pátá kamera a rozhodně ze všech ta nej. Asi je to dáno i vyšší cenou, ale v podstatě jediná vada, kterou jsem našel je trošku horší audio. Když si v autě pustíte muziku nahlas, tak pokud máte subwoofer, tak mikrofon na kameře špatně pobírá tlak od něj a okolnímu zvuku je hůř rozumět. Pokud ho nemáte, můžete být v klidu. Jinak kvalita videa naprosto parádní a to jak přes den, tak v noci, kde mají levné kamery problém cokoliv natočit. Ani přes den, ani v noci není ve většině případů problém přešíst RZ okolních aut, nikdy se mi nestalo (narozdíl od předchozích kamer), že bych zjistil, že kamera nenahrávala i když měla, nebo že záběr nejde přehrát. Ročně najezdím kolem 40 tis kilometrů, takže kamera si mocv neodpočine a zatím s ní nebyl žádný problém.

Koukal jsem na ostatní recenze a nějak úplně nerozumím tomu, jak někomu může vadit například držák. To je vážně pro někoho složitá přísavka na okno, do které se kamera nasune, případně z ní vysune?
Taky by mě nzajímalo, jak by kamera měla poznat že člověk nastartoval, když bude zásuvka pořád pod proudem - to by jako měl zapalovač vysílat do kamery nějakou informaci, že jsem otočil klíček?
S přepínáním kamery do informačního módu jsem problém nezaznamenal, a reagovat na to, že někdo recenzuje 60FPS na kameře, která v nich nenatáčí, na to asi nemusím ani nic psát.

Kvalitu videa doporučuju zkouknout třeba na YouTube, ale jak jsem psal na začátku - kameru můžu zatím jedině doporučit.

Ověřený zákazník Obchody24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. října 2019

Zakoupeno v Obchody24.cz

Velmi kvalitní kamera, jasný obraz a mnoho funkcí.

Zobrazuji 381 - 400 ze 463 recenzí 1...18 19 [ 20 ] 21 22...24